Nuvo'dan Collezione.com'a Özel Yüzde 25 İndirim Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Nuvo’dan Collezione.com’a Özel Yüzde 25 İndirim Kampanyası

Yapı Kredi güvencesi ile internet bankacılığı hizmeti sunan Nuvo, yapmış olduğu kampanyalarla da müşterilerine birçok avantaj sunuyor. Şimdi Nuvo kampanyaları ile Collezione’dan yapacağınız alışverişlerde %25 indirimden faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Collezione kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.collezione.com internet sitesinden alışveriş yapan Nuvo müşterileri %25 indirimli olarak alışveriş yapabiliyor. Bunun için kampanya kodu kullanmanız yeterli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Nuvo müşterisi olan herkes yararlanabilir. Kampanyaya katılım için alışverişin Nuvo kart ya da kredi kartı ile yapılmasına gerek yoktur. Kampanya kodunu lkullanarak alışveriş yapmanız kampanyaya katılım için yeterlidir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmeniz için kampanya tarihleri arasında www.nuvo.com.tr olan internet bankacılığına ya da Nuvo Mobil uygulamasına giriş yapmanız yeterlidir. Giriş yaptıktan sonra “Kampanyalar” bölümünde bulunan bu kampanyanın üzerine tıklayarak kampanya kodunuzu alabilirsiniz. Daha sonra yine kampanya tarihleri arasında bu kampanya kodunu Collezione.com adresinden alışveriş yaparken kullanmanız indirimden faydalanmanız için yeterli olacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

21 Eylül tarihinde başlayan bu indirim kampanyası 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanya kodunu almalı, daha sonra da kampanya kodunu kullanmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanyada bütün Nuvo müşterileri eşit şartlarda yararlanacaktır ve her müşteri bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir. Kampanya sadece www.collezione.com adresinde geçerlidir. Mağazalardan yapılan alışverişlerde kampanya geçerli olmayacaktır. Kampanya kapsamında yapılan alışverişler Collezione’un standart teslimat şartlarına uygun olarak değerlendirilecektir. Hem Nuvo, hem de Collezione istediği zaman bu kampanyanın şartlarını değiştirebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.