Kampanya Bulucu

Nuvo Vespa Motor Çekiliş Kampanyası

İnternet bankacılığına yeni bir boyut getiren Nuvo, şimdi oldukça avantajlı bir kampanya ile müşterilerini sevindiriyor. Kampanya tarihleri arasında internet şubesine ya da mobil şubeye giriş yapan herkes bir adet çekiliş hakkı kazanıyor. Yapılacak çekilişte de birçok hediye sizi bekliyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Nuvo internet şubesine ve mobil şubeye girşi yapan herkes bir adet çekiliş hakkı kazanıyor. Ayrıca yapılan her işlem için yine bir çekiliş hakkı veriliyor. Ne kadar çok işlem yaparsanız hediye kazanma şansınız o kadar artacak. Toplamda 20 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Kampanya İle Verilecek Hediyeler Nelerdir?

Kampanya ile 1 kişiye 13.100 TL değerindeki Vespa Primeavera verilirken, 3 kişiye 5.180 TL değerinde ki DJI Phantom 3 Professional, 20 kişiye 1.268 TL değerinde Go Pro Hero 3 Silver ve 20 kişiye de 1.037 TL değerinde ki iPad Mini 16 GB verilecek. Kampanyaya katılarak bu hediyelerden birini kazanma şansınız yakalayabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Nuvo Kampanyaları bireysel tüm Nuvo müşterilerinin katılımına açıktır. Kampanyaya katılmak için ise sadece giriş yapmak ve işlem yapmak yeterli olacaktır. Bunun dışında ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmaz. Otomatik olarak kampanyaya dahil edilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacak?

Bu Vespa kampanyalarından 25 Mayıs ile 30 Haziran 2015 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için mobil şube ya da internet şubesine giriş yapmanız yeterlidir. Eğer Nuvo müşterisi değilseniz, tabletten, cepten ve internetten başvuru yaparak üye olabilirsiniz.

Kampanyanın Çekilişi Ne Zaman Yapılacak?

Kampanyanın çekilişi 8 Temmuz 2015 tarihinde halka açık olarak ve noter huzurunda yapılacaktır. Çekilişin sonucunda belirlenen asıl ve yedek talihliler ise 15 Temmuz 2015 tarihli Star Gazetesinden yayımlanacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.