NUVO ile Online Alışverişlerin Yüzde 25'i İade | Kampanya Bulucu

NUVO ile Online Alışverişlerin Yüzde 25’i İade

NUVO ile Online Alışverişlerin Yüzde 25’i İade

Yapı kredi güvencesi ile internet bankacılığı olarak hizmet veren NUVO, oldukça avantajlı bir kampanya başlattı. Şimdi NUVO kampanyaları ile online olarak yapacağınız alışverişlerin %25’i size geri iade edilecek. Bu sayede harcadıkça kazançlı çıkabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu NUVO TLcard kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında online olarak yapacağınız 10 TL ve üzeri alışverişlerin yüzde 25’i hesabınıza geri iade edilecektir. Bu kampanya ile en fazla 50 TL iade alabilme şansınız bulunur. Kampanya kapsamında alışveriş yapabilmeniz için 3 Boyutlu Güvenlik Sistemine kayıtlı olmanız gerekmektedir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan tüm Nuvo müşterileri yararlanabilir. Kampanyaya katılım için NUVO TLcard bulunması gerekmektedir. Çünkü kampanyalı alışverişi bu karttan yapmak gerekmektedir. Alışverişin güvenli şekilde yapılabilmesi için kartın 3 Boyutlu Güvenlik sistemine kayıtlı olması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kartınız ile alışveriş yapabilmeniz için 3 Boyutlu Güvenlik sistemini açtırmalı ya da güncelleştirmelisinizdir. Daha sonra hem yurtiçi, hem de yurtdışı yapacağınız online alışverişlerde kampanya geçerli olacaktır. Kampanya için herhangi bir kayıt işlemi, ya da SMS gönderimine de gerek yok.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ağustos tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında 50 TL’ye kadar iade alabilir. Kampanya her 10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya internetten yapılan hemen her alışverişte geçerlidir. Fakat herhangi bir fatura ödemesi, vergi ödemeleri, okul taksiti ödemeleri vs. bu kampanya kapsamının dışında tutulacaktır. Bunun dışında yapacağınız her 10 TL ve üzeri harcama kampanya kapsamına alınacak ve indirim sağlayacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ