Kampanya Bulucu

Nutella’dan Tüm Annelere Tefal Krep Tava Hediye!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Nutella’dan Tüm Annelere Tefal Krep Tava Hediye!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Türkiye genelinde yer alan tüm 5 M Migros, Migros, Migros Jet ya da Sanal Market mağazalarından tek seferde 20 TL ve katları tutarında, her 20 TL’ye bir çekiliş hakkı olmak üzere Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürünleri Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi ürünü olan Nutalla ürünlerinden ayrı ayrı ya da birlikte satın alan Money Bonus, Money Club Kart ya da Money Club kart özelliğine sahip olan Money Club Pro Kart, Migros Club Kart, Positive Card, Servis Kart ve Money Club & More kart sahiplerine çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş ile birlikte toplamda 500 kişiye Tefal krep tavası hediye edilecektir!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 26 Nisan 2017 tarihili olan Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından verilen izin ile birlikte 4 Mayıs 2017 saat 09:00 ile 17 Mayıs 2017 saat 20:00 arasında gerçekleştirilecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürünleri Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi ürünü olan Nutalla ürünlerinden ayrı ayrı ya da birlikte olmak üzere kampanya tarihleri içinde ve kampanya kapsamında belirtilen kartlardan birini kullanarak 20 TL ve katları şeklinde alışveriş yapması gerekmektedir. Her 20 TL’lik Nutella alışverişi bir çekiliş hakkı demektir.

Kampanya Çekilişi Ne Zaman ve Nerede Yapılacaktır?

Kampanya çekilişi 5 Haziran 2017 tarihinde saat 11:00’de Yeni Markera Çekiliş Organizasyon ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi Kuştepe Mahallesi Mesut Cemil Sokak No: 30/1 Şişli / İstanbul adresinde yer alan konferans salonunda yapılacaktır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacaktır?

Çekiliş sonuçları 7 Haziran 2017 tarihinde Nutella Türkiye’nin Facebook sayfası üzerirnden duyurulacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar İle Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için Money Bonus, Money Club Kart ya da Money Club kart özelliğine sahip olan Money Club Pro Kart, Migros Club Kart, Positive Card, Servis Kart ve Money Club & More kartlarından birini kullanmanız gerekmektedir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kapsamında her 20 TL karşılığında belirtilmiş olan kartlardan birini kullanarak bir adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Bu çekiliş hakları ile ilgili bir sınır koyulmamıştır. Bununla birlikte bir kişinin birden fazla ikramiye kazanması mümkün değildir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu çekilişe Ferrero Türkiye Çikolata ve Tarım Ürünleri Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi ile Migros Ticaret Anonim Şirketi ve Yeni Markera Çekiliş Organizasyon ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi çalışanları ile 18 yaşını henüz geçmemiş olan kişiler katılamayacaktır. Bu kişilerin kampanyaya katılmış ve kampanya kapsamında sunulmuş olan ödülü kazanmış olması bir şey ifade etmeyecek ve bu kişilere ikramiye verilmeyecektir.

Kart üyelik bilgilerinin güncel, doğru ve yeterli olması ile ispat sorumluluğu kampanyaya katılan kişilere aittir.

Katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi haricinde ikramiye ile ilgili olarak tüm yasal yükümlülükler ve vergiler talihlilere ait olacaktır.

Kampanya ile ilgili olarak daha ayrıntı bilgiye ulaşmak isteyen kişiler diledikleri takdirde hafta içi saat 09:00 ve 17:00 arasında 0 212 266 54 03 numarasına sahip olan Markera Kampanya Danışma Hattı’nı arayabilir.

Çekilişe katılan kişilerin tamamı yukarıda yer alan tüm koşulları kabul etmiş sayılacaktır.

Migros önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan dilediği takdirde kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.