Kampanya Bulucu

Numasını Turkcell’e Taşıyanlara Ücretsiz Akıllı Fatura Kampanyası

Turkcell numarasını taşıyarak ya da yeni hat alarak Turkcell aboneliği almış olan müşterilerine özel bir kampanya düzenledi. Üstelik Turkcell yeni müşterilerine Akıllı Fatura 12 ay boyunca ücretsiz.

Yeni Müşteri Ücretsiz Akıllı Fatura Kampanyası ile faturanız sizin istediğinizin dışına çıkmıyor, çıkamıyor. Paketinizin bitmesinin ardından kullanımlarınıza devam ediyor ve her fatura sonrasında fatura şoku yaşıyorsanız bu kampanya tam size göre. Bu kampanya ile fatura şoku yaşamıyorsunuz. Paketinizin bitiminde kullanıma devam etmek istediğinizde, faturanıza ek ücret yansımaması için Akıllı fatura özelliği devreye girer. Böylelikle paket aşımına engel olur. Kullanıma devam etmek istiyorsanız sms atıp paket alarak kolayca devam edersiniz.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirsiniz?

FATURAM AKILLI yazıp 2222’ye göndererek, müşteri hizmetlerinden ve Turkcell bayilerinden katılabilirsiniz.

Kampanya İptali Nasıl Gerçekleştirilir?

IPTAL FATURAM AKILLI yazıp ücretsiz 2222’ye gönderebilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerli Olacaktır?

Kampanya 30 Haziran 2016 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Son 90 gün içinde numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alıp Turkcell Faturalı’ ya gelen müşteriler kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyadan Kimler Faydalanamaz?

Hepsi Eko paketi, Hepsi Bol paketi, Hepsi 1000 Plus Paketi, Hepsi 1000 Paketi, Hepsi Bir Arada Gold Plus Paket, Platin Eksta Konuş, Her Yöne Gold Paket, Star Ekstra Paketi, Kaçmaz 25 Paket, Alo Süper Paket, Bizbize Kamu 1500 dk Her Yöne Paketi, Full Plus Paket, Profesyonel 1000 Paketi, Karma 1000, Ultra Paket,Canım Ailem Süper Paket, Platin Prestij, İnterneti Bol 1000 dk 1 GB, Profesyonel 1000 Plus 1000 dk, Ben Yaptım 750 Paket, Gold Plus Yeni, Çiftçi 1000 Paketi, Faturalı Nar Paketi, Canım Ailem Eko Paket, Hepsi Bir Arada Full Paket, Kaçmaz 45, Çiftçi Verimli 500, Haydi Gel Büyük Paket, Star Plus Paket, Her Yöne Star Paket, Esnafa Ekonomik Paket, Esnafa Minik Paket, Ben Yaptım 700, Kamu Süper Paket, Bir Fiyat, BizBize, Bizbize Canımın 3ü, Tarife Saniye, Bizbize Aramızda, Park, Bizbize Destek, Faturalı Destek Tarifesi, Pratik Tarifesi kullanan müşterilerimiz Yeni Müşteri Akıllı Fatura Kampanyası’ndan faydalanan Turkcell müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.