Kampanya Bulucu

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda operatörler arası numara taşımanın nasıl yapıldığını ayrıntılı olarak anlatacağız. Öncesinde genel olarak numara taşımanın ne olduğundan bahsedelim. Numara taşıma; numaranızda hiçbir değişiklik yapmak zorunda kalmadan size ve cebinize en uygun operatöre geçmenin en kolay yoludur.

Son zamanlarda operatörler arasında geçiş çok daha büyük boyutlara ulaştı. Operatörler arası müşteri kazanma çalışmalarının ürünü olarak da bol miktarda kampanyalar düzenlenmekte. Operatörler numara taşıyan müşterilerine özel numara taşıma kampanyaları düzenlemektedirler. Bu numara taşıma kampanyalarının hepsine sitemizden ulaşıp karşılaştırma yaparak en uygun numara taşıma kampanyasını bulabilirsiniz.

Numara taşıma işlemlerinin nasıl yapılacağını okumadan önce şu başlığımızı incelemek faydanıza olabilir: “Numara Taşıma Şartları Nelerdir”

Turkcell’e Numara Taşıma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Hattımı Turkcell’e nasıl taşırım? Turkcell numara taşıma işlemleri için operatörler tarafından bayiler yetkilendirilmiştir. Numara taşıma koşullarını taşıyorsanız eğer başvuru formunu doldurduktan sonra gerekli evraklar ile Turkcell iletişim merkezine gitmeniz yeterli olacaktır. Numara taşıma için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Geçiş işlemi yaklaşık olarak 6 gün sürer. Fakat siz bu sürede hattınızı kullanmaya devam edersiniz. İşlem tamamlandıktan sonra kullandığınız hattınız geçersiz sayılır ve yeni operatöre ait hattınız aktif hale gelir. Bu geçiş işleminde 15 dakikalık bir kesinti yaşayabilirsiniz. Nüfus cüzdanınız ile birlikte Turkcell iletişim merkezine gidip yeni hattınızı alabilirsiniz.

Turkcell numara taşıma kampanyalarının tamamına şu haberimizden ulaşabilirsiniz: “Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları 2016”

Avea’ya (Turk Telekom) Numara Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır?

Avea (Turk Telekom) hat taşıma işlemini yapmak istiyorsanız, Avea (Turk Telekom) iletişim merkezine başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru sırasında yanınızda son 2 aya ait fatura ve kimlik belgenizin bulundurulması zorunludur. Bu belgeler ile birlikte iletişim merkezine başvuru da bulunmanız yeterli olacaktır. Numara taşıma işleminiz en çok 6 gün içerisinde gerçekleştirilecektir. Taşıma işleminizin hangi saatler arası (00:00 – 08:00 / 08:00 – 16:00 / 16:00 – 00:00 ) yapılmasını istediğinizi belirtebilirsiniz.

Avea (Turk Telekom) numara taşıma kampanyalarının hepsine ulaşmak için ilgili haberimizi okuyabilirsiniz: “Avea Numara Taşıma Kampanyaları 2016”

Vodafone’a Numara Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır?

Hattımı Vodafone’a taşımak istiyorum diyorsanız, numaranızı Vodafone’a tahmininizden çok daha kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Çünkü siz Vodafone’a gitmiyorsunuz, Vodafone size geliyor. Yapmanız gereken tek şey vodafone.com.tr adresine girip başvuru formunu doldurmak. Ardından Vodafone sizi arıyor ve size en uygun özel tarife önerilerinde bulunuyor. Sonrasında adresinize gelip işlemlerinizi gerçekleştiriyor. Yanınızda kimlik ve son 2 aya ait fatura bulundurmanız iyi olacaktır. Bu işlemlerin ardından artık Vodafone’lusunuz.

Vodafone numara taşıma kampanyalarının tamamına şu başlığımızdan ulaşmanız mümkün: “Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2016”

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Yashuzak hamraew dedi ki:

    Merhaba ben türksel hattımı vodofona taşımıştım 1 haftadır bekliyorum ama hattım hala açılmıyor bi yardımcı olun lütfen