Kampanya Bulucu

Numara Taşıma Kampanyaları 2016

Numara Taşıma işlemi operatörler arasında numaranızı değiştirmek zorunda kalmadan geçiş yapabilmenizi sağlayan bir sistemdir. Sistem bu kadar kolay olunca gsm operatörleri de müşteri çekmek için bir birinden cazip kampanyalar düzenlemeye başladılar.

Bizler bu yazımızda 2016 yılı için Turkcell, Vodafone ve Avea gsm operatörlerinin 2016 yılı için düzenlemiş oldukları numara taşıma kampanyalarını anlatmaya çalışacağız.

Öncesinde şu konu başlığımızı okumanız faydanıza olacaktır: “Numara Taşıma Şartları Nelerdir”

Numara taşıma konusunda hangi operatör daha avantajlı, hangi operatör size daha uygun gelin beraber inceleyerek karar verelim.

Avea Numara Taşıma Kampanyaları:

Avea numarasını Avea’ya taşıyan müşterileri için özel kampanyalar düzenledi. Bu tarifelerden faydalanma da oldukça kolay. İşte Avea’nın numarasını Avea’ya taşıyanlara özel kampanyaları:

Avea Hoş Geldin Tarifesi:

Avea’ya Hoş Geldin tarifesi ile ilk 3 ay her yöne 50 dakika, Avea içi 50 dakika, 500 sms ve 500 MB cepten internet bedava. Üstelik Avea dileyen herkes bu tarifeyi denesin diye taahhüt şartı koymadı. İlk 3 aydan sonrada 15 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Avea Data Hattı Numara Taşıma Kampanyası:

Data numara taşıma kampanyası ile hattını Avea’ya taşıyanlara Aşımsız 5 GB internet paketi ayda sadece 19 TL. 5 GB internet için 12 ay boyunca 19 TL ücret ödersiniz. 13. Ay itibariyle kullandığınız 5 GB internet için 39 TL ücret ödersiniz. SMS ücreti 33,25 Kuruş, MMS ücreti 99 Kuruş olarak belirlenmiştir.

Avea’nın 2016 yılı için düzenlemiş olduğu tüm numara taşıma kampanyalarına en güncel haliyle şu başlığımızdan ulaşabilirsiniz: “Avea Numara Taşıma Kampanyaları 2016”

Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları:

Turkcell de diğer operatörler gibi numarasını taşıyan müşterileri için birbirinden özel tarifeler kampanyalar hazırladı. İşte o kampanya ve tarifeler:

Mini 1 GB Paketi: Ayda sadece 15 TL’ye her yöne 100 dakika, 100 SMS ve 1 GB internet içeren MİNİ 1 GB Paketi ile ihtiyacınız kadar konuşup, mesajlaşacak, doya doya internet kullanabileceksiniz.

Olay 250 MB Paketi: Ayda sadece 15 TL’ye her yöne 250 dakika ve  250MB internet içeren Olay 250MB Paketinden faydalanabilirsiniz.

Süper Olay Paketi: Ayda sadece 17 TL’ye her yöne 400 dakika konuşma içeren OLAY 400 Paketi’ni ve bolca mesajlaşıp, bolca internete girmek için ayda 3 TL’ye her yöne 1000 SMS ve 1 GB içeren Ek Olay Paketine sahip olabilirsiniz

Olay 2GB Paketi.  Ayda sadece 23 TL’ye her yöne 400 dakika, 1000 SMS ve 2GB internet veren Olay 2GB paketine sahip olabilirsiniz.

Bol Konuşma Paketi: Aylık her yöne 750 dakika konuşma veren BOL KONUŞMA paketinden faydalanabilirsiniz.

Yıldız 500 ve Yıldız Ek Genç Paketi: Ayda sadece 19 TL’ye her yöne 500 dakika konuşma içeren Yıldız 500 Paketi’ni ve bolca mesajlaşıp, bolca internete girmek için ayda 6 TL’ye her yöne 1000 SMS ve 2 GB içeren Ek Genç Paketinden faydalanabilirsiniz.

Turkcell’in 2016 yılı için düzenlemiş olduğu tüm numara taşıma kampanyalarına en güncel haliyle şu başlığımızdan ulaşabilirsiniz: “Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları 2016”

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları:

Vodafone da numarasını taşıyan müşterilerine özel çok avantajlı kampanyalar düzenledi. İşte o birbirinden özel kampanyalar:

Kamu Akıl Küpü Kampanyaları:

Kamululara Özel Kırmızı Akıl Küpü Kampanya:

Tarife içeriğinde her yöne 500 dakika, her yöne 1000 sms, 2 GB internet, +1 TL karşılığında Vodafone’lularla sınırsız konuşma hediye.

Kamululara Özel Mavi Akıl Küpü Kampanya:

Tarife içeriğinde her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 1000 sms, 4GB internet ve +1 TL’ye Vodafone’lularla sınırsız konuşma karşılığında 39 TL ödeyeceksiniz

Akıl Küpü Yeni Abone Kampanyası:

Akıl küpü tarifeleri kullanmaya başlayan yeni Vodafone aboneleri indirimli olarak kullanmaya başlıyor.

Vodafone’un 2016 yılı için düzenlemiş olduğu tüm numara taşıma kampanyalarına en güncel haliyle şu başlığımızdan ulaşabilirsiniz: “Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2016”

Son olarak; Numara taşıma işlemlerinin nasıl yapılacağı ve sürecin nasıl işleyeceği hususunda detaylı bilgiye şu konu başlığımızdan ulaşmanız mümkün: “ Numara Taşıma Nasıl Yapılır”

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.