Nissan'dan Şubat Ayına Özel Tatil İçin Hediye Çeki | Kampanya Bulucu

Nissan’dan Şubat Ayına Özel Tatil İçin Hediye Çeki

Nissan’dan Şubat Ayına Özel Tatil İçin Hediye Çeki

Nissan, Şubat ayında yeni bir araç alanlara oldukça cazip fırsatlar sunuyor. Yararlanacağınız kredi fırsatları ile oldukça kolay şekilde alabilirken, Şimdi bir de Nissan kampanyaları ile tatil harcamalarında geçerli olacak olan hediye çeki kazanabileceksiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu sıfır araç kampanyası ile belirlenen tarihler arasında 2015 model Juke ve Micra alan müşteriler 20.000 TL’ye kadar 20 ay vade ve %1,15 faiz oranları ile kredi fırsatından yararlanabilirsiniz. X-Trail ve Quashqai modellerinde ise 50.000 TL’ye kadar 20 ay vade ve %1,15 faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Ne Kadar Hediye Çeki Kazanacağım?

Micra ve Juke araçlarını almış olduğunuz zaman sadece Jolly Tur’da geçerli olacak ve Uçak ve konaklama harcamalarında kullanılabilecek 1.500 TL’lik hediye çeki kazanabilirsiniz. Quashqai ve X-Trail araçlarında ise 2.500 TL’lik hediye çeki kazanabilirsiniz.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. 18 yaşını doldurmuş olan her kişi herhangi bir Nissan bayisine uğrayarak başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Yapmış olduğunuz başvuru incelenir ve olumlu olması sonucunda kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yoktur. Belirlenen kampanya tarihleri arasında herhangi bir Nissan Bayisine başvuru yaparak kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya için yönlendirme görevlilerce yapılacaktır. Kampanya için belirli kredi kurumuna adınız ile başvuru yapılır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli?

Bu kampanya 1 Şubat tarihinde başlayacak ve 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Ayrıca almış olduğunuz hediye çeklerini de 1 Şubat ile 30 Nisan 2016 tarihleri arasında kullanabileceksiniz. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarih sınırlamasına uymalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemler kampanya kapsamına alınmayacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ