Kampanya Bulucu

Nissan’dan Kışa Özel Yetkili Servis Kampanyası

Kışın yaklaşması ile araçlara yapılacak olan bakım ve servis hizmetleri de bir zorunluluk haline geldi. Aracınızın kış koşullarına hazır olup olmadığına bakmak için mutlaka bir yetkili servise götürmelisiniz. Şimdi Nissan kampanyaları ile Nissan model araçlar avantajlı olarak servis hizmetinden yararlanacak.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu servis kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Nissan marka aracını Nissan yetkili servislere getiren müşteriler polar, battaniye ve yastık seti kazanıyor. Verilen hediye setin piyasa fiyatı 70 TL’dir. Bu sayede hem periyodik bakımınızı uzman ellere bırakırsınız, hem de hediye setinizi alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya Nissan marka araca sahip olan bütün müşterilerin katılımına açıktır. Kampanyadan yararlanabilmeniz için sadece Nissan marka bir araca sahip olmanız yeterlidir. Aracınızın modeli ya da yaşı kampanya katılım açısından herhangi bir etkiye sahip değildir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için herhangi bir işlem yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Herhangi bir kulüp üyesi olmanıza ya da herhangi bir yerden bir miktar satın alım yapmanıza gerek yok. Kampanya tarihleri arasında araç servis hizmeti ya da periyodik bakım hizmeti almanız yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Kasım tarihinde başlayan bu araç bakım kampanyaları 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanabilmeniz için kampanya tarihleri arasında servis hizmetinden yararlanabilmeniz gerekir. Kampanya tarihleri dışında yapılan servislerde bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

En Yakın Nissan Yetkili Servise Nasıl Ulaşabilirim?

Size en yakın Nissan Yetkili servisi www.nissan.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz. Kampanya ile ilgili çok daha detaylı bilgiye sahip olmak için 0216 651 84 20 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.