Kampanya Bulucu

Nissan Şubat Ayı Kampanyası

Eğer Nissan marka bir araç sahibi olmayı istiyorsanız, Şubat ayı Nissan kampanyalarını kaçırmamak gerekir. Birçok sıfır araç kampanyası arasında oldukça cazip bir imkan sunan Nissan ile uygun faiz oranları ile, uygun kredi tutarı ve vade imkanı ile hayalinizde ki araca kavuşabilirsiniz.

Nissan sürekli büyüyen bir marka iken, sadece Ocak ayında bile Pazar payını yüzde 7 arttırdı. Bu da gün geçtikçe ne kadar tercih edildiğini gösteren önemli bir gelişme. Özellikle Nissan Qashqai, en fazla talep gören modeller. Bu nedenle hem 2015 model, hem de 2014 model Nissan Qashqai’lerde önemli bir kampanya başladı. Bu kampanya ile her iki modelde de 40.000 TL Krediyi, 20 ay vade ile alabilirsiniz. Üstelik bu kredi için uygulanacak olan faiz oranı sadece yüzde 0.89 olacak. Bu kampanyadan faydalanmak için Nissan yetkili satıcılarına başvurmanız yeterli olacaktır. Ayrıca Ocak ayında başlamış olan indirim kampanyası da Micra, Yeni Juke ve Note modellerinde devam ediyor.

Nissan Qaskai

Nissan Şubat Ayı Kampanyasının Detayları Şu Şekildedir:

2015 Ocak ayını 10. sırada tamamlayan Nissan, bir önceki aya göre pazar payını 7% artırdı. Geçen senenin aynı dönemine göre ise 6% büyüyen pazarda 19% büyüme gerçekleştirdi.
Şubat kampanyası dahilinde; Crossover segmentinin öncüsü Qashqai’lerde, 2015 model yılı araçlar için 40 bin TL krediye 20 ay vade ve yüzde 0,89 faiz fırsatı sunuluyor.
2014 model yılı Qashqai’lerde cazip fiyat indirimin yanında 40 bin TL krediye 20 ay vade ve yüzde 0,89 faiz fırsatı bulunuyor.
2014 model yılı Micra, Note ve Yeni Juke modellerinde ise Ocak ayındaki indirimli fiyatlarına ek olarak avantajlı kredi imkanları sunuluyor.
Türkiye geneline yayılmış Nissan yetkili satıcılarına uğrayanlar Şubat ayı sonuna kadar bu cazip kampanyalardan yararlanabilecekler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.