Nissan Ekim Kampanyası'nda Kaçırılmayacak Fırsat | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Nissan Ekim Kampanyası’nda Kaçırılmayacak Fırsat

Çoğu zaman tüm araç markalarının ve acentelerinin kampanyalarına şahit oluyoruz ve genel olarak tüm kampanyalar da birbirine benzeyen fırsatlar sunuyor. Fakat Nissan Ekim ayına özel olarak başlatmış olduğu kampanya tüm araç kampanyaları arasında en fazla göze batan kampanya. Bu nedenle tüm www.kampanyabulucu.com ailesinin beğenisine sunmak için kampanyayı detaylı olarak inceledik.

Nissan düz vitese sahip olan ve 4×2 çekim standartlarında olan Qashqai aracını satışa sunarken, satış fiyatlarını da 67 bin 990 TL’den başlatarak sunuyor. Bu araç için bu oldukça avantajlı iken, bir de isteyenlerin ödemesini 2015’de başlayabilmesi için imkan sunuyor. Eğer bu imkandan yararlanmak istemiyorsanız, alternatif olarak size çekeceğiniz kredi de bir kolaylık sağlıyor. Bu kolaylık ışığında alacağınız 40 bin TL’lik bir kredi için 24 ay vade ve yüzde 0,59 faiz oranı ile kredi çekebilme şansı sunuyor. Bu sadece bu araç için özel bir kampanya.

Ayrıca Navara model araçlarda yine Ekim ayı boyunca “KDV bizden” kampanyası var. Öncelikle şunu belirtelim ki bu kampanyadan yararlanabilecek olan araç stoklarla sınırlı olduğu için 31 Ekim’e kalmadan kampanyanın sona erebilme ihtimali var. Bunların yanı sıra kampanyalı olarak alabileceğiniz diğer araçlar Yeni Juke ve Yeni Micra. Yina aynı faiz oranı ile, yani yüzde 0,59 faiz oranı ile 15 ay vadeli, 15 bin TL kredi çekebiliyorsunuz.

Nissan Ekim Kampanyasının açıklanan resmi detayları aşağıda ki gibidir:

Nissan, 67 bin 990 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunduğu Qashqai 4×2 düz vites modeli için isteyenlere 2015’de ödeme imkanı, isteyenlere de 40 bin TL kredi için yüzde 0,59 faiz oranı ile 24 ay vade seçeneği sunuyor.

Nissan, 31 Ekim tarihine kadar devam edecek kampanyası dahilinde Navara modelinde sınırlı stoklar ile satışa sunduğu KDV bizden kampanyasının yanı sıra Yeni Micra ve Yeni Juke modellerinde geçerli olacak 15 ay boyunca yüzde 0,59 faiz oranıyla 15 bin TL kredi imkanı da sağlıyor.Yeni Micra modelleri 38 bin 990 TL’den, Yeni Juke modelleri ise Ekim ayından itibaren 51 bin 990 TL’den başlayan fiyatlarıyla alıcılarını bekliyor.

Hem Qashqai 4×2 düz vites modeli için hem de tüm Yeni Micra, Yeni Juke ve Navara modelleri için sunulan kampanyalar Türkiye geneline yayılmış tüm Nissan Bayileri’nde Ekim ayı boyunca geçerli olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.