Kampanya Bulucu

Neo’dan CarrefourSA’ya Özel 20 TL Chip Para

Akbank’ın özel kredi kartı olan Neo kredi kartı, yaptığı avantajlarla müşterilerine avantaj sağlamaya devam ediyor. Şimdi Neo kampanyaları ile CarrefourSA’dan yapacağınız alışverişlerde 20 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu CarrefourSA kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Neo kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerin toplamı 200 TL’ye ulaşmış olduğunuzda kampanya kapsamında 20 TL Chip Para kazanırsınız. Üstelik kampanya Neo ile beraber tüm Axess ailesi kredi kartlarında geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Axess ailesine sahip olan tüm kredi kartlarında geçerlidir. Neo, Axess, Wings Free ve Axess exi26 kredi kartları bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya sadece bireysel kartlarda geçerli olacaktır. Business kartlar ve Bank’O Card Axess bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için ilk olarak kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra Neo kredi kartınız ile tüm CarrefourSA mağazalarından kampanya süresi içerisinde toplamda 200 TL’yi geçmiş olduğunuzda 20 TL Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kayıt mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne “carrefoursa” yazıp 4566’ya göndermeniz yeterlidir. Gelen onay mesajından sonra yapılacak alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

5 Aralık tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, sonra da alışverişleri yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kazandığım Chip Paraları Nasıl Alabilirim?

Kampanya kapsamında alacağınız 20 TL Chip Para, 200 TL harcamayı tamamladığınızda, harcama yapacağınız kartın hesabına yüklenecektir. Yüklenen Chip Para 15 Ocak 2015 tarihine kadar kullanılmalıdır. Kullanılmayan Chip Paralar otomatik olarak silinecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.