Neo Visa Kartınıza OPET'te 25 TL Yakıt Puan Hediye! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Neo Visa Kartınıza OPET’te 25 TL Yakıt Puan Hediye!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Neo Visa Kartınıza OPET’te 25 TL Yakıt Puan Hediye!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde farklı günlerde ve tek seferde yapılacak olan 75 TL değerinde 3. akaryakıt alışverişiniz için yine Opet akaryakıt istasyonlarında yakıt alırken kullanabileceğiniz 25 TL değerinde Yakıt Puan kazanma fırsatını elde edersiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Neo Visa Kartınıza OPET’te 25 TL Yakıt Puan Hediye!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin kampanya koşullarını 15 Ocak 2017 ve 15 Şubat 2017 tarihleri içinde yerine getirmelidir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin yapması gereken şey Neo Visa kartlarını kullanarak anlaşmalı olan Opet istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinde bulunmaktır.

Yakıt Puanlarımı Nasıl Aktif Hale Getirebilirim?

Bu kampanya ile birlikte kazandığınız Yakıt Puanları Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numaranız üzerinden 27 Şubat 2017 tarihine kadar kısa mesaj yolu ile aktif hale getirmeniz gerekmektedir. bunu yapabilmeniz için cep telefonlarınıza gelen Yakıt Puan kodunun başına “VISA” yazmalı ve bir adet boşluk bırakarak bu mesajı 6738 numarasına kısa mesaj olarak göndermeniz gerekiyor. Bu işlemin sonrasında 25 TL tutarında olan Yakıt Puan cep telefonunuza yüklenecektir.

Yakıt Puanlarımı Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya ile birlikte kazandıktan sonra aktif hale getirdiğiniz Yakıt Puanlarınızı 15 Mart 2017 tarihine kadar anlaşmalı Opet istasyonlarında yakıt almak için kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanılmayan Yakıt Puanlar kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan silinir.

Yakıt Puanlarımı Nasıl Kullanacağım?

Bu kampanya ile birlikte kazanıp aynı zamanda aktif etmiş olduğunuz Yakıt Puanları kullanabilmeniz için cep telefonu numaranızı Opet istasyonlarında yer alan market görevlilerine söylemeniz gerekiyor. Bu işlemin ardından cep telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir. Bu doğrulama kodunu market görevlisine söylemeniz halinde bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

“Neo Visa Kartınıza OPET’te 25 TL Yakıt Puan Hediye!” kampanyası kart bazlı değil müşteri bazlı olduğu için bu kampanyaya her bir müşteri sadece tek bir kez katılabilir ve bu nedenle her bir müşterinin kazanabileceği en yüksek Yakıt Puan değeri 25 TL’dir.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kazandığınız Yakıt Puanlar ile sadece motorin ya da benzin alabilirsiniz.

Ön ödemeli kartlar ve Neo Business kartı bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Yakıt Puanlar paraya çevrilemez ve parça parça kullanılamaz.

25 TL ve üzeri harcamalarınızın geriye kalan ödemelerini Neo Visa Kart ile yapmanız gerekmektedir.

Visa ve Opet bu kampanyaya ait olan koşulların bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı doğrudan durdurma hakkın saklı tutmaktadır. Bu tip durumlarda yeni koşulları öğrenmek için Visa ve Opet resmi internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.