Nefisdemet.com' da %35 İndirim! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Nefisdemet.com’ da % 35 İndirim!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya sayesinde kampanya kapsamında yer alan tarihler içerisinde kampanyaya katılım göstermeniz halinde Nefis Demet resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerde yüzde 35 oranında indirim kazanmanız mümkün olacaktır.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya 3 Şubat 2017 ve 3 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Nefis Demet resmi internet sitesi olan www.nefisdemet.com sitesi üzerinden yapacakları alışverişlerde “Sepetim” bölümüne geçtikten sonra “Kupon kodu kullan” adı verilen bölüme “BONUS35ND” yazması gerekiyor. Böylece sepette yer alan tutar üzerinden yüzde 35 oranında indirim yapılacak ve bu fırsattan yararlanabileceksiniz.

Bununla birlikte yüzde 35 oranındaki indirimden faydalanmak istiyorsanız 75 TL ve üzeri alışverişler yapmanız gerektiğini de aklınızdan çıkarmayınız!

Kampanya Kapsamında Hangi Kartlar Kullanılabilir?

Bu kampanya kapsamında yüzde 35 oranındaki indirimden faydalanabileceğiniz kartlar şu şekilde belirlenmiş durumdadır;

Bonus Genç, Flexi, Bonus Flexi, Money, Bonus, Miles & Smiles, Bonus Business, American Express, American Express Business, Miles & Smiles Business, Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Bonus, Deniz Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, Abank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ICBC Turkey Bonus Business, ICBC Turkey Bonus, PTT Bonus, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus Business, Abank Bonus Business ve son olarak ING Bonus Business kartları ile bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyayı Bir Başka Kampanya İle Birlikte Kullanabilir Miyim?

Nefis Demet resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde bu kampanya ile birlikte site tarafından sunulmakta olan diğer kampanyalar birleştirilemeyecektir. Bununla birlikte Haftanın İndirimli Ürünleri başlıklı indirim uygulaması dahilinde yer alan ürünler ile de bu kampanyayı birleştirmeniz mümkün olmayacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Adana ve İstanbul şehirlerinde Nefisdemet.com sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde aynı gün içinde ücretsiz bir şekilde kargonuz size gönderilecektir. Fakat Nefisdemet.com’un herhangi bir şubesi olmayan şehirlerde teslimat anlaşması yapılmış olan diğer kargo şirketleri, kargonuzu getireceği için Kargo Bedeli olarak belirlenmiş tutar 10 TL olarak belirlenmiştir.

Yapacağınız her bir sipariş için tek bir kod kullanıma açılmıştır. Bu sebeple de iki ya da daha fazla kuponu birbiri ile birleştirmeniz mümkün olmayacaktır.

Money Bonus ve Nefis Demet sitesi tarafından kampanya ile ilgili yapılacak değişiklikler ya da kampanyayı doğrudan durdurma işlemlerinin hakkı saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.