Kampanya Bulucu

N11’den Hızlı Olabilen Herkese Hediye Kuponu

N11, yeni yıla girmeden herkesi sevindirecek bir kampanyaya imza attı. Bu kampanya ile herkese internet sitesinin kampanya sayfasından hediye kuponları dağıtıyor. Siz de oldukça hızlı olursanız, kampanya için dağıtılan 100, 200 ve 300 TL’lik hediye kuponlarını alabilirsiniz.

Hediye kuponlarını internet sitesinin kampanya sayfasından alabilirsiniz. Tam 4.000 kişiye 100 TL, 3.000 kişiye 200 TL ve 2.000 kişiye 300 TL’lik kupon verilecek ve her kişi sadece bir kupon alabilecek. Kuponu alma butonuna tıklamış olduğunuz zaman, kupon kullanıcı hesabınıza eklenecektir. Almış olduğunuz hediye kuponları sadece belirli alışveriş tutarlarında geçerli olacaktır. 100 TL’lik indirim kuponu 1.500 TL ve üstü alışverişlerde, 200 TL indirim kuponu 2.500 TL alışverişlerde, 300 TL’lik kuponlarda 3.500 TL’lik alışverişlerde geçerli olacak. Kampanya toplu siparişlerde, hat ve sim kart satışlarında, mücevherat, TL yüklemeleri ve süper market alışverişlerinde geçerli olmayacak. Ayrıca indirimli ve fırsat kategorilerinde de geçerli olmayacak.

N11 Hediye Kuponu

                N11.com Hediye kuponu kampanyasının detayları:

 • com üyeleri, kampanya sayfasındaki butona basarak hesaplarına yükledikleri indirim kuponunu, 10 – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında tek seferde yapacakları alışverişlerinde kullanabilir.
 • 100 TL değerindeki kupon 1.500 TL ve üstü, 200 TL değerindeki kupon 2.500 TL ve üstü, 300 TL değerindeki kupon 3.500 TL ve üstü alışverişlerde kullanılabilecektir.
 • Kampanya kapsamında bir kullanıcı hesabı ile sadece 1 kupon yüklemesi yapılabilir.
 • Kuponlar tıklandığında anında n11.com hesabınıza yüklenir.
 • Kazanılan kuponlar, 31 Aralık 2014 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
 • Kuponlar, 9.000 adet ile sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında yüklenilen kupon, n11.com’daki diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
 • Yüklenilen kuponlar Sim Kart ve Hat; Altın ve Gümüş; Süpermarket; Vodafone TL Yükleme; Avea TL Yükleme; Toptan Satış; Toplu Satış; Özel Satış ve Fırsat kategorilerinde geçerli değildir.
 • Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.
 • com, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kuponlarla yapılan alışverişlerdeki iptal ve iade koşulları aşağıdaki gibidir:
Alıcı İptal/İade Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon hesabına tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Mağaza İptal Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.