Kampanya Bulucu

n11’de Axess Karta Vade Farksız 3, 6, 9 Taksit

Axess ile n11.com alışveriş sitesinin ortaklaşa yapmış olduğu kampanya bu kartı kullanıp da bu siteden alışveriş yapanların yüzünü güldürecek nitelikte.  Çünkü bu kampanya kapsamında, n11.com’dan yapacağınız alışverişlerde Axess karta özel vade farkı olmadan 3, 6 ve 9 taksit yapabilme imkanınız var. Bu kampanya için kullanabileceğiniz kart türleri Axess, Free, Wings, Fish, Odea Axess, Axess Business, Axess KOBİ ve Wings Business kartlarıdır. Bunlar dışında ki kartlarla yapacağınız alışverişler kampanya kapsamında olmayacaktır. Ayrıca banka kartları ile yapılan alışverişlerde de bu kampanyadan yararlanabilmeniz mümkün değil.

Bu kampanya 30 Kasım 2014 tarihine kadar geçerliliğini koruyacaktır. Bu tarihe kadar yapmış olduğunuz Axess kart ile n11.com alışverişlerinde vade farkı olmadan 3, 6 ve 9 taksit yapabileceksiniz. Temel olarak kampanyanın sahibi olan Akbank, bu kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutuyor. Ayrıca kampanya koşullarında Free kart sahibi olanlar için bu kampanya katılımın ücretsiz olduğu bilgisi yer alıyor.

Ayrıca yasaların izin verdiği, kredi kartı tek çekimlerinde yapılacak taksitin en fazla 9 olacağı da belirtiliyor. Bununla birlikte yemek, gıda, hediye kart, akaryakıt, hediye çeki ve ya buna benzer diğer niteliklerde somut bir mal veya hizmet olmadığı için, bu tür ürün alımlarında taksit seçeneği bulunmuyor.

n11’de Axess Karta Taksit kampanyasının detayları şu şekilde:

  • Kampanya 1 Eylül – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında yapılacak işlemlerde geçerlidir.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Fish, Free, Axess Business, Wings Business, Axess KOBİ ve Odea Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Banka kartları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Free için bu kampanyaya katılım ücretsizdir.
  • Akbank kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi 9 ayı geçemez. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon ve kuyumla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz ve erteleme yapılamaz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.