Kampanya Bulucu

N11.com’dan Miles&Smiles’a Özel 500 Ekstra Mil Kampanyası

Alışverişin uğurlu adresi olarak bilinen N11.com internet sitesi, kampanyaları ile müşterilerine avantaj sunmaya devam ediyor. Şimdi N11.com kampanyaları ile Miles&Smiles kredi kartınızı kullanarak alışveriş yapmanız durumunda normal kazanacağınız millere ek olarak 500 mil kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Miles&Smiles kampanyaları ile kampanya süresi içerisinde www.n11.com internet sitesinden Miles&Smiles kredi kartını kullanarak 300 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmanız durumunda ek olarak 500 mil kazanabilirsiniz. Üstelik alışverişin taksitli ya da peşin olması kampanya açısından bir şey değiştirmeyecektir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Miles&Smiles kredi kartı kullanıcıları için geçerlidir. Diğer kredi kartları bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca kampanya sadece bireysel kredi kartlarında geçerli olacaktır. Miles&Smiles Business kredi kartları da bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra kredi kartınızı kullanarak 300 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz miller 23 Şubat 2016 tarihinden sonra ki ilk ekstreye yansıyacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

16 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 15 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişi yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak işlemler kampanyaya dahil olmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Kampanyaya kayıt olmak için BonusFlaş uygulamasında ki bu kampanya için “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne UGURLUMIL yazarak 3340’a göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajından sonra kampanya için gerekli olan alışverişleri yapmanız gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.