Kampanya Bulucu

N11.com’dan İşCep’e Özel 33 TL İndirim

N11.com, internet alemi üzerinde en çok popüler olan ticaret sitelerinden biri. Üstelik kampanyalarla birlikte bunu daha cazip bir hale getiriyor. Şimdi İşbankası kampanyaları ile, İşCep’e giriş yapan herkes N11 kampanyaları ile 33 TL indirim kazanabiliyor.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kampanya ile İşCep’e giriş yapan herkes, www.n11.com adresinden 200 TL ya da daha üzerinde bir harcama yapmış olduğunuzda 33 TL’lik bir indirim kuponu kazanabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken tek şey n11.com’a üye olmanızdır.

Bu kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan İşCep’i indirmiş ve giriş yapmış olan tüm N11.com üyeleri yararlanabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için alışverişin en az 200 TL olması gerekecektir. Daha düşük tutarlar bu kampanyadan faydalanamayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya tüm Haziran ayı boyunca geçerli olacak.bu nedenle 1 Haziran 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler dışında yapıan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

İnternet bankacılığına müşteri numaranızı girerek giriş yapmış olduğunuzda, kampanyalar bölümünde bu kampanyayı göreceksiniz. Üzerinde bulunan “katılmak istiyorum” sekmesine tıklamış olduğunuz zaman kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bu işlemden sonra size bir referans numarası verilecektir. Bu numara ile n11.com’dan indirim alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Faydalanabilirim?

Bu kampanya ile herkes sadece bir defa imandan faydalanabilir. Bu nedenle bir kişi bu kampanya ile en fazla 33 TL indirim alabilir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve İş Bankası istediği zaman bu kampanyanın kurallarını değiştirebilir ya da kampanyayı bitirebilir. Kampanya tarihleri arasında kampanyaya katılmış ve alışverişi yapmış olmanız gerekecektir. Bu sayede kampanyadan faydalanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.