Kampanya Bulucu

N11.com’dan Bonus Kart’a Özel 60 TL’ye Kadar Bonus Kampanyası

Alışverişin uğurlu adresi olan N11.com internet sitesi, kredi kartları ile ortaklaşa yapılan kampanyalar ile ödeme fırsatları da sunuyor. Şimdi N11.com kampanyaları ile Bonus kredi kartınızı kullandığınızda 60 TL’ye kadar Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Bonus kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Bonus kredi kartınız ile N11.com internet sitesinden yapacağınız 500 TL ile 999,99 TL arası alışverişlerde 25 TL 1.000 TL ya da daha üzeri alışverişlerde de 50 TL Bonus kazanabilirsiniz. Eğer kampanyaya BonusFlaş uygulaması ile katılırsanız 30 TL ve 60 TL olarak Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Money Bonus, Bonus Sanal Kart ve Easy kredi kartları ile yapılacak harcamalarda geçerli olacaktır. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi kredi kartları da kampanya kapsamındadır. Geriye kalan kredi kartları kampanya kapsamında değildir.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için ilk olarak SMS yolu ile ya da BonusFlaş yolu ile kayıt olmanız gerekmektedir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra Bonus kredi kartınız ile tek seferde belirtilen tutarlarda alışveriş yapmanız durumunda kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Bu kampanyaya kayıt olmak için akıllı telefonunuza indirmiş olduğunuz BonusFlaş uygulamasında, kampanyanın olduğu alanda ki “Hemen Katıl” butonuna dokunabilir ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan kısa mesaj gönderebilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne N11 yazıp, bir boşluk bırakıp harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 3340’a göndermeniz yeterli olur.

Kampanya Ne Kadar Sürecek?

16 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 15 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya ayıt olup, daha sonra da gerekli tutarda ki alışverişi yapmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.