Kampanya Bulucu

N11.com’dan Bonus Kart’a Özel 50 TL Bonus

Alışverişin uğurlu adresi olan N11.com, yapmış olduğu kampanyalarla da avantajlı imkanlar sunuyor. Şimdi N11.com kampanyaları ile Bonus kart aracılığı ile yapmış olduğunuz alışverişlerde 50 TL Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu Bonus kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında 500 ile 999 TL arasında ki alışverişlerinizde 25 TL n11 Bonus, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise 50 TL n11 Bonus kazanabilirsiz. Bu sayede harcadıkça kazanabilir, kazandıkça harcayabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Bonus ailesi kredi kartlarında geçerlidir. Bonus Ticari Kart, Money Bonus, Garanti Bonus, Bonus Sanal kart, Bonus American Express ve Easy Kart sahipleri bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya hem asıl kartlarda, hem de ek kartlarda geçerlidir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kayıt yaptırdıktan sonra www.n11.com adresine girerek belirtilen tutarlar aralığında alışveriş yapmanız gerekecektir. Yapılan alışveriş ile birlikte kampanyaya katılmış olursunuz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıt cep telefonundan kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne N11 yazıp 3340’a göndermeniz gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra kampanya için gerekli alışverişleri yapabilirsiniz. Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi kredi kartları için EVET N11 yazıp 3340’a göndermek gerekecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

16 Eylül tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 15 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt yaptırmalı, daha sonra da gerekli alışverişi yapmalıdır. Her kişi bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir. Doğal olarak her kişi bu kampanyadan en fazla 50 TL Bonus kazanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.