Kampanya Bulucu

N11.com’dan Bonus Kampanyası: 60 TL Bonus

İnteretten yapılan alışverişlerin uğurlu adresi olan ve hemen her kategori ve ürünü bulunduran N11.com, şimdi kredi kartları ile yapmış olduğu kampanyalar sayesinde müşterilerine birçok avantaj sunuyor. Şimdi N11 kampanyaları ile Bonus kredi kartı kullanan müşteriler 60 TL n11 Bonus kazanabilir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Bonus kampanyaları ile belirlenen tarihlerde müşteriler N11.com’dan Bonus kredi kartı ile 500 TL ile 999 TL arası alışveriş yapmış olduklarında 25 TL Bonus, 1.000 TL veya daha üzeri alışverişlerde de 50 TL Bonus kazanıyor. Eğer kampanyaya BonusFlaş uygulaması ile katılırsanız kazanacağınız Bonuslar 30 TL ve 60 TL olacaktır.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm bireysel Garanti Bonus, Money Bonus, Easy, Paracard, Bonus Flexi, Bonus Genç, Flexi kredi kartlarında geçerli olacaktır. Ayrıca Garanti Bonus Business kredi kartları ve Sanal kartlar da bu kampanyadan aynı şekilde yararlanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce kayıt olmanız gerekir. Kayıt işlemi onaylandıktan sonra kampanya tarihleri içerisinde Bonus kredi kartınızı kullanarak 500 ile 999 TL arası veya 1.000 TL ya da daha üzeri bir harcama yaparak kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya katılmak için alışverişlerden önce BonusFlaş uygulamasından bu kampanyanın bulunduğu yerde ki “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak, ya da banka sisteminde ki cep telefonu numarasından mesaj göndererek kayıt olmanız gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne N11 yazıp, 3340’a göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

16 Nisan tarihinde başlayan bu kampanya 15 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya katılmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan işlemlerde kampanya geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.