N11.com'dan 50 TL ve Üzeri ilk moda Alışverişine Altın Hediye | Kampanya Bulucu

N11.com’dan 50 TL ve Üzeri ilk moda Alışverişine Altın Hediye

N11 kampanyaları, kadınların öncelikli olarak yararlanabileceği yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanyada N11.com üyeleri 50 TL üzerinde ki ilk moda alışverişlerinde altın ürün kuponu kazanıyorlar. İsteyen müşteriler altın ürün kuponu ya da 22 TL’lik bir indirim kuponu alabiliyor.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Giyim ya da Ayakkabı kategorilerinde 50 TL ya da üzerinde alışveriş yapmış olduğunuz zaman ödeme ekranına ilerlediğinizde, sipariş verdikten sonra açılan bir sayfada 22 TL2lik bir indirim ya da altın indirim kuponu seçeneği çıkıyor. Bu seçeneklerde istediğiniz bir tanesini seçerek kampanyadan faydalanabilirsin.

Kampanya ne Zamana Kadar Geçerli?

16 Nisan 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 6 Mayıs 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında sadece giyim ve ayakkabı kategorisinde yapılan 50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olabilecek.

Altın İndirim Kuponu Nedir?

Altın indirim kuponu %100 indirim kuponu olarak da adlandırılabilir. Bu kupon karşılığında 0,11 gram ağırlığında ve 24 ayar gram külçe altın alabilme şansınız olur. Kazanılan bu kuponların hiç birinin paraya çevrilebilme gibi bir olasılığı yoktur.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanya sadece bir kereye mahsus olarak başladığı için, her kişi bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir. İlk kazanımdan sonra yapılan alışverişlerin hiçbir tekrar bu kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kuponları Ne Zaman Alabilirim?

Kampanyayı sipariş vermiş olduğunuzda kazanıyorsunuz, fakat kuponu almak için siparişinizin satın alım işlemini 31 Mayıs 2015 tarihine kadar yapmanız gerekir. Bu tarihe kadar alışverişi tamamlamış olan kullanıcıların kuponu 1 Haziran 2015 tarihinde hesabına aktarılacaktır.

Alışverişi yapıp Fakat kupon Seçmeyi Unutursam Ne Olacak?

Kampanya için gerekli alışverişi yapıp, fakat herhangi bir kupon türü seçmezseniz otomatik olarak Altın İndirim kuponu hesabınıza aktarılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ