N11.com'da Yüzde 25'e Varan İndirim Fırsatı | Kampanya Bulucu

N11.com’da Yüzde 25’e Varan İndirim Fırsatı

N11.com’da Yüzde 25’e Varan İndirim Fırsatı

Alışverişin uğurlu adresi olarak bilinen n11.com internet sitesi birçok farklı kategoride ürün satış hizmeti sunuyor. Üstelik yapmış oldukları kampanyalarla da bu alışverişi daha avantajlı koşullarla sunuyor. Şimdi N11.com kampanyaları ile %25’e kadar indirim fırsatına ulaşabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu indirim çeki kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.n11.com internet sitesinden 150 TL veya daha üzeri bir tutarda alışveriş yapmış olduğunuzda %5 indirim çeki kazanıyorsunuz. Daha sonra bu indirim çekini kullandığınız 100 TL veya daha yüksek tutarda ki alışverişte de %10 indirim çeki kazanabiliyorsunuz. Bu döngü bu şekilde %25 indirime kadar çıkabiliyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm N11.com müşterilerinin katılımına açıktır. İsteyen herkes bu kampanyadan ve indirim döngüsünden yararlanabilir. Hem internet sitesinden, hem de N11.com mobil uygulamadan yapılacak olan harcamalarda kampanya geçerli olacaktır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için kampanya tarihleri arasında 150 TL veya daha üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda, 7 iş günü içerisinde hattınıza %5 indirim sağlayacak bir indirim kuponu tanımlanacaktır. Bu indirim kuponu ile yine kampanya tarihleri arasında 100 TL ve üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda yine 7 iş günü içerisinde hattınıza bu sefer %10 indirim sağlayacaktır. Döngü her seferinde bu şekilde ilerleyecektir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya 2 Eylül tarihinde başlayarak 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bu tarihler arasında ilk alışverişi yapmalılardır. Kampanya kapsamında kazanılan indirim çekleri de 31 Ocak 2016 tarihine kadar kullanılmalıdır. Kullanılmayan indirim çekleri bu tarihten sonra geçersiz sayılacaktır. Kampanya toptan satışlarda, kuyum ve GSM harcamalarında geçerli değildir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ