Kampanya Bulucu

N11.com’da World Kart’a Özel 50 TL Worldpuan

Alışverişin uğurlu adresi olara bilinen n11.com internet sitesi, kampanyaları ile de göz dolduruyor. Şimdi N11 kampanyaları ile internet sitesinden yaptığınız alışverişleri World kredi kartı ile öderseniz 50 TL’ye kadar Worldpuan kazanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu World kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.n11.com internet sitesinden 500 TL ile 999 TL arasında alışveriş yapmış olduğunuzda 25 TL, 1.000 TL ve daha üzeri bir tutarda alışveriş yapmış olduğunuzda 50 TL Worldpuan kazanırsınız.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Albaraka, TEB, Vakıfbank ve Yapı Kredi bankalarına ait bireysel kredi kartlarının tümü yararlanabilir. Fakat kurumsal kredi kartları bu kampanyaya katılamazlar. Kampanyada herhangi bir kayıt zorunluluğu olmadığı için, alışverişi yapan herkes otomatik olarak kampanyadan yararlanabilir.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

22 Temmuz tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 4 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bu tarihler arasında belirlenen tutarlarda World kredi kartı ile alışveriş yapmalılardır.

Kazandığım Worldpuanları Ne Zaman Alabilirim?

Kampanya gerekliliği olan tarih ve alışveriş tutarını göz önüne alarak yapılan alışverişlerde kazandığınız Worldpuanlar 15 Ağustos 2015 tarihine kadar yüklenir. Yüklenen Worldpuanlar da 26 Ağustos 2015 tarihine kadar kullanılması gerekir. Kullanılmayan Worldğpuanlar 27 Ağustos 2015 tarihinde otomatik olarak silinir.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Müşteri bazlı olarak başlayan bu kampanyada kaç kredi kartına sahip olduğunuzun iç bir önemi olmaksızın her kişi bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir. Doğal olarak bir kişinin bu kampanya ile kazanacağı en fazla Worldpuan 50 TL olabilir. Yapılan alışverişlerde belirli tutarlarda yapılan alışverişlerin sadece ilki kampanya kapsamına alınacaktır ve sadece bir defa kampanyadan yararlanılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.