Kampanya Bulucu

N11.com’da World Kart’a Özel 111 TL Worldpuan!

N11.com kampanyaları, World kampanyaları ile birleşerek oldukça avantajlı bir alışveriş imkanı sunuyor. Şimdi World Kart’ınız ile www.n11.com adresinden 1.000 TL ve üzeri alışverişinizde tam 111 TL Worldpuan kazanacaksınız.

Kampanya 22 Mart 2015 tarihine kadar devam edecek.  Bu tarihe kadar tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve daha üzeri alışverişi World Kart’ınız ile yapmış olduğunuzda kampanya geçerli olacaktır. İnternet sitesinden alışveriş yapabilmeniz için öncelikle ücretsiz üye olmanız gerekmektedir. Kampanya müşteri bazında kurgulandığı için her kişi kaç kartı olduğuna bakılmaksızın, bu kampanyadan bir defa yararlanabilir. Doğal olarak her kişi sadece bir defa 111 TL Worldpuan kazanabilir. Almaya hak kazandığınız Worldpuan’lar hesabınıza 6 Nisan 2015 tarihinde yüklenecektir. Yüklenen puanların 17 Nisan 2015 tarihine kadar mutlaka kullanılması gerekir. Kullanılmaya n puanlar otomatik olarak silinecektir. Puan ile yapılan alışverişler, ticari kredi kartları ve banka kartları bu kampanya kapsamının dışında tutulur.

N11.com Word Kart Kampanyası

N11.com World kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanya kapsamında 09 – 22 Mart 2015 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri alışverişlere 111 TL Worldpuan hediye edilecektir.
• Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 111 TL’dir.
• Kazanılan Worldpuan’lar 6 Nisan 2015 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 17 Nisan 2015’tir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 18 Nisan 2015 tarihi itibari ile geri alınacaktır.
• Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler Worldpuan kazanımına dahil değildir.
• Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
• Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
• Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.
• Yapı Kredi Bankası A.Ş ve n11.com kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.