Kampanya Bulucu

N11.com’da World Karta Özel 111 TL Worldpuan

N11.com kampanyaları, daha önce başlatmış olduğu World kampanyalarını tekrar güncellendi. Daha önce buradan da duyurduğumuz bir kampanya olan World karta 111 TL Wordpuan kazandıran kampanya yeniden başladı.

Kampanya 10 Nisan 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar www.n11.com adresinden yapacağınız alışverişi World Kredi kartınız ile öderseniz ve bu alışverişin tutarı 1.000 TL ya da daha üzerinde ise 111 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Bu kampanya kredi kartı sayısına bakılmaksızın kişi bazında düzenlenir ve her kişi bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir. Kazanmış olduğunuz Worldpuanlar 22 Nisan 2015 tarihine kadar kartınıza yüklenecektir ve bu yüklenen puanları 3 Mayıs 2015 tarihine kadar kullanmanız gerekecektir. Kullanılmayan puanlar 4 Mayıs günü hesabınızdan silinecek. Kampanyadan yararlanırken alışverişin iptal edilmesi, ürünün iade edilmesi gibi durumlarda kampanya geçerli olmayacaktır. Kampanya tüm ürün kategorilerinde geçerli olacaktır.

N11.com World Kart Kampanyası

N11.com World Kart kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanya kapsamında 28 Mart – 10 Nisan 2015 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri alışverişlere 111 TL Worldpuan hediye edilecektir.
• Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 111 TL’dir.
• Kazanılan Worldpuan’lar 22 Nisan 2015 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 3 Mayıs 2015’tir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 4 Mayıs 2015 tarihi itibari ile geri alınacaktır.
• Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler Worldpuan kazanımına dahil değildir.
• Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
• Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
• Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka ,TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.
• Yapı Kredi Bankası A.Ş ve n11.com kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.