Kampanya Bulucu

N11.com’da Turkcell’lilerin Yurtdışı Gezilerine 300 TL İndirim

N11.com kampanyaları ile Turkcell kampanyası birleşerek, yurtdışına çıkacak olan Turkcell’ilere oldukça avantajlı bir fırsat sunuyor. Turkcell Profesyoneller Kulübü üyelerinin yararlanacağı bu kampanyada www.n11.com adresinde yapacağınız yurtdışı rezervasyonlarda kullanabileceğiniz 300 TL’lik indirim kuponu kazanıyorsunuz.

Kampanya 28 Şubat 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu kampanyaya katılmak için, belirtilen tarihe kadar n11.com’da Tatil Eğlence kategorisinde bulunan Yurtdışı turları bölümünden yapacağınız rezervasyonlarda 300 TL’lik indirim kuponunu kullanabileceksiniz. Kampanya hem kurumsal hat kullanıcıları, hem de Turkcell Profesyoneller Kulübü üyelerinin katılabileceği şekilde ayarlanmış. Kampanya kuponu için gerekli olan kodu da telefonlarınızın mesaj bölümüne GEZ yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak maksadı ile atmış olduğunuz mesajlar tamamen ücretsizdir. Kampanyadan yararlanılabilmesi için n11.com’a da üye olmak gerekir. Kampanya kuponunu Android ya da iOS işletim sistemli akıllı telefonların uygulamasında, www.n11.com’da ve m.n11.com adresinde kullanılabilecektir. Kuponu kullanmak için ise hesabınıza girdikten sonra “Kuponlarım” sayfasında ki “yeni kupon gir” metnine kodu yazarak kullanabilirsiniz.

N11.com'dan Turkcell'lilere 300 TL İndirim

N11.com Turkcell kampanyasının detayları şu şekildedir:

• 14 Ocak 2015- 28 Şubat 2015 tarihleri arasında n11.com üyesi Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcıları, n11.com’da Tatil Eğlence > Yurtdışı Turları kategorisinden yapacakları tur rezervasyonlarında kullanılmak üzere 300TL değerinde kupon kodu kazanacaklardır.
• Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcıları “GEZ” yazıp 2222 servis numarasına kısa mesaj göndererek kampanyadan yararlanabileceklerdir.
• Kampanyaya katılmak için Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel aboneler ve kurumsal hat kullanıcılarının 2222’e gönderilen kısa mesajlar ücretsizdir.
• Kampanyadan yararlanılabilmek amacıyla şifre alınması gerekmektedir. Her bir Turkcell Profesyoneller Kulübü üyesi bireysel abonesi, kurumsal hat kullanıcısı ve n11.com üyesi kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilir.
• Kupon kullanımı 28 Şubat 2015 Cumartesi günü 23:59’a kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kuponlar iptal edilecektir.
• Turkcell’den SMS ile gelen kupon kodu www.n11.com, m.n11.com veya n11.com’un iOS ve Android uygulamalarından tanımlanabilecektir. Kupon kodunu www.n11.com’dan tanımlamak için, “Ödeme Onayı” sayfasındaki “Kod Girişi” alanına veya Hesabım > Kuponlarım sayfasındaki “Yeni kupon Gir” kutusuna, IOS ve Android mobil uygulamadan ve m.n11.com’dan tanımlamak için ise Avantajlarım > Puan/Kupon Ekle alanına girilmelidir.
• Kampanyadan yararlanabilmeniz için n11.com’a üye olmanız gerekmektedir.
• Turkcell Profesyoneller Kulübü’ne ücretsiz üye olmak için PROF yazıp 2222’ye SMS göndermeniz yeterlidir.
• Bu kampanya, farklı kampanyalarla birleştirilemez.
• Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkı Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve bİlişim Hizmetleri A.Ş. ve Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. de saklıdır.
• Turlar ile ilgili iptal / iade değişim kuralları acenteler tarafından belirlenir. İptal / iade koşullarını, ilgili ürün detay sayfasında görebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.