Kampanya Bulucu

N11.com’da İş Bankası internet Şubesine Özel 33 TL İndirim

İş bankası İnternet Şubesi kullananlara n11.com adresinden 33 TL’lik bir indirim sunuluyor. Bu indirimden faydalanmak için indirim kuponunuzu internet şubesinin orta kısmında bulunan kampanya teklif fotoğrafının altında “istiyorum” butonuna tıklayarak kampanya kupon kodunuzu alabilirsiniz.

Kampanya kapsamında alacağınız 33 TL’lik indirim 200 TL ve daha üzeri alışverişlerde geçerli olabilecek. Almış olduğunuz kuponu 31 Aralık 2014 23:59’a kadar kullanabilirsiniz. Bu tarih ve saate kadar kullanmadığınız kupon bir daha geçerli olmayacaktır. Almış olduğunuz kampanya kuponu www.n11.com internet adresinde, iOs ve Android N11 uygulamalarında ve m.n11.com internet adreslerinde yapılacak olan alışverişlerde geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanacağınız ürün kategorilerinde bir takım kısıtlamalar yapılmıştır. Uçak biletleri, toptan satışlar, altın ve gümüş satışları, fırsat kategorisi, elektronik, operatör TL yüklemeleri, süpermarket kategorileri kampanyanın dışında tutulmuştur. Bu kampanya farklı bir başka kampanya ile birleştirebilme imkanınız bulunmamakta.

N11

                N11.com İş bankası internet şubesi kampanyasının detayları şu şekildedir:

 • Kampanyadan yararlanmak için kullanacağınız kupon kodunuz İnternet Şubesi ana sayfasında orta alanda yer alan kampanya teklif görselinin altındaki “İstiyorum” butonuna basarak alabilirsiniz.
 • Kupon kodunuz ile200 TL ve üzerindeki peşin veya taksitli alışverişinizde anında 33 TL indirimli ödersiniz.
 • Kupon kodu31 Aralık 2014 23:59’a kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kuponlar iptal edilecektir.
 • Kupon kodu, www.n11.com, m.n11.com veya n11.com’un iOS ve Android uygulamalarından n11.com hesaplarına tanımlanabilir ve kullanılabilir.
 • Altın&Gümüş, Elektronik, Süpermarket, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme , Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kupon kodunu siteden tanımlamak için, “Ödeme Onayı” sayfasındaki “Kod Girişi” alanına veya Hesabım > Kuponlarım sayfasındaki “Yeni Kupon Gir” kutusuna yazıp ekleyin. Mobil uygulamadan ve m.n11.com’dan tanımlamak için ise Avantajlarım > Puan/Kupon Ekle alanına yazın.
 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için n11.com’a üye olmanız gerekmektedir.
 • Bu kampanya, banka kampanyaları dışında farklı kampanyalarla birleştirilemez.
 • Kupon kodu tek kullanımlıktır ve aynı üye kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı kişinin farklı üyeliklerle kampanyadan faydalanmaya çalışmasının tespiti halinde sipariş iptal edilecek ve üyelik iptali gerçekleştirilecektir.
 • com ve İş Bankası kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kuponlarla yapılan alışverişlerdeki iptal ve iade koşulları aşağıdaki gibidir:
Alıcı İptal/İade Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon hesabına tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Mağaza İptal Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.