Kampanya Bulucu

N11.com’da Bonus Kart’a Özel 50 TL n11 Bonus!

İnternette ki alışverişinizin uğurlu adresi olarak bilinene N11.com, şimdi bonus kredi kartına sahip olan müşterilerine daha ayrıcalıklı davranıyor. Bonus kredi kartınız ile N11.com internet sitesinden alışveriş yaparsanız 50 TL n11 Bonus kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu N11 kampanyaları ile ödemesini Bonus kredi kartı ile yapmış olmanız şartı ile kampanya tarihleri arasında 500 ile 999 TL arasın alışveriş yapmış olduğunuzda 25 TL n11 Bonus, 1000 TL ve üzeri alışveriş yapmış olduğunuzda da 50 TL n11 Bonus kazanabiliyorsunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Bonus kampanyalarından Bonus, Bonus Ticari Kart, Money Bonus, Bonus Amerikan Express, Easy kart ve Bonus Sanal Kart’ların tümü yararlanabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için bu kredi kartları ile harcama yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı olan cep telefonunuzdan kısa mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne n11 yazıp 3340’a göndermeniz yeterlidir. Gelen onay mesajından sonra alışverişinizi yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

17 Ağustos tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişi tamamlamalıdır.

Kazandığım Bonusları Ne Zaman Alacağım?

Kampanya için kayıt olup, gerekli alışverişi yaptıktan sonra size bir kısa mesaj gelecektir. Kısa mesajda kazandığınız bonus miktarı, harcayabileceğiniz tarih ve nerelerde kullanacağınızın detayı iletilecektir. Kazandığınız n11 Bonus’lar 9 Eylül tarihine kadar kartınıza yansıyacaktır ve 16 Eylül 2015 tarihine kadar kullanmanız gerekir. Kullanılmayan Bonusi2lar 17 Eylül tarihinde otomatik olarak silinecektir. Ayrıca kazanmış olduğunuz n11 Bonus’ları yine sadece www.n11.com adresinde kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.