Kampanya Bulucu

N11.com’da 75 TL’ye Varan Maxi Puan!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“N11.com’da 75 TL’ye Varan Maxi Puan!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak n11.com sitesi üzerinden tek seferde ve Maximum POS cihazı üzerinden yapılacak olan taksitli ya da peşin 500 TL ve üzeri ilk alışverişte 25 TL değerinde, 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişte ise 50 TL değerinde Maxi Puan kazanma fırsatını elde eder ve üstüne üstlük kampanyaya Maximum Mobil kampanyasını kullanarak katılmanız halinde de ilave olarak 25 TL değerinde Maxi Puana kazanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 16 Temmuz ve 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında n11.com sitesi üzerinden alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kullanabilecekler üç farklı yol bulunmak ile birlikte bu yollar gerek kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişten önce gerek ise alışverişten sonra kullanılabilir.

İlk yolu kullanarak kampanyaya dahil olmak isteyen müşterilerin akıllı telefon ve tabletlerde yer alan uygulama marketlerinden ya da Maximum resmi internet sitesi üzerinden indirilecek olan Maximum Mobil uygulamasına giriş yapmaları ve bu uygulamada yer alan Kampanyalar bölümüne gelerek ilgili kampanya sayfaya giriş yaptıktan sonra da KATIL butonuna basması gerekir. Bu yöntemi kullanacak olan müşteriler kampanya kapsamında ilave olarak 25 TL değerinde Maxi Puan kazanabilir.

İkinci yolu kullanmak isteyen kişilerin kampanya kapsamında kullanacakları kredi ya da banka kartının bağlı olduğu ve banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden  N11 yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp kampanya kapsamında harcama yapılmış ya da yapılacak olan karta ait numaranın son 6 hanesini yazdıktan sonra İş Bankası kart sahiplerinin 4402’ye, Ziraat Maximum Kart sahiplerinin 4757’ye kısa mesaj göndermesi gerekir. Kampanyaya dahil olmak için gönderilecek olan kısa mesajlar, kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre bir adet kısa mesaj ile ücretlendirilecek olup geri dönüş kısa mesajları banka tarafından karşılanır.

Üçüncü yolu kullanacak olan kişilerin ise Maximum resmi internet sitesi üzerinde yer alan kampanya sayfasına gelerek Kampanyaya Katılın butonuna basmaları ve karşılarına gelecek olan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra Gönder seçeneğine basmaları gerekir. İkinci ve üçüncü yolu kullanacak olan kişilerin ilave olarak 25 TL değerinde Maxi Puan kazanması mümkün değildir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Maximum özelliğine sahip olan Maximum, Mercedes Card, Maximiles ve İş’te Üniversiteli kredi kartlarını, Bankamatik Kartını ya da Ziraat Maximum kartlarını kullanarak alışveriş yapması gerekir.

Kazandığım Maxi Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya koşullarını yerine getirerek kazanmış olduğunuz Maxi Puanlar kampanyanın sona erdiği tarihten itibaren 17 Ağustos 2017 tarihine dek kampanya kapsamında alışveriş yapmış olduğunuz kredi ya da banka kartına yüklenir.

Kazandığım Maxi Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanılmış olan Maxi Puanları 27 Ağustos 2017 tarihine dek harcamanız gerekmekte olup bu tarihe dek harcanılmamış olan Maxi Puan’lar kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde 28 Ağustos 2017 tarihinde tamamen geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 75 TL değerinde Maxi Puan kazanabilecektir. Ziraat Maximum Kartına sahip olan ve kısa mesaj yolu ile kampanyaya dahil olan kişiler ise en fazla 50  TL değerinde Maxi Puan kazanabilir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Şirket Kredi Kartı, Aidatsız Kartlar ve Vadematik kart kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Maxi Puan ve Maximum Fırsat kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Maximum POS cihazı üzerinden yapılması gerekir. Aksi takdirde yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmez.

Online ödeme şirketleri kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmez.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde Maxi Puan kazanımı da iptal olur.

Maximiles kartına yüklenmiş olan Maxi Puanların Maxi Mil’e dönüştürülmesi ve Avans Maxi Mil kapatmak için kullanılması mümkün değildir.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler saat, takı ve mücevher kategorisinden diğer mücevher, takı, erkek mücevher, takı mücevher, ziynet, değerli taş, külçe altın ve pırlanta alt kategorilerinde yer alan ürünler ve emlak ile otomobil ve motosiklet kategorisinde (Otomobil ve motosiklet kategorisinde yer alan araç satışları) yer alan ürünler olarak belirlenmiş bulunuyor.

Ürün gruplarında uygulanacak olan taksit sayısı 27 Eylül 2016 tarihinde 29849 numaralı Resmi Gazete’de BDDK yani Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından yayınlanmış olan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenir. Yasal düzenleme gereğince cep telefonu satışları üzerinden satış yapılması da mümkün değildir.

Türkiye İş Bankası ve Ziraat Bankası kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını önceden fiili olarak haber verme gereği duymadan değiştirme ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.