Kampanya Bulucu

N11.com’da 60 TL’ye varan MaxiPuan kampanyası

Maximum kart’tan yeni bir kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında 60 TL değerinde Maxi Puan kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kampanya geçerlilik süresi dahilinde N11.com’dan tek seferde ya da taksitli olarak yapacağınız 500 TL ya da daha üzeri ilk alışverişe 30, 1000 TL ya da daha üzeri ilk alışverişe ise 60 TL değerinde Maxi Puan kazanacaksınız. Kampanyaya katılmınızı Maximum Mobil üzerinden yapmanız gerekiyor.Kampanyaya katılımlar 2 farklı şekilde gerçekleştirilebilir. İlk öncelikle Maximum mobil üzerinden kampanyaya katılımınız gerçekleştirebilirsiniz. Maximum Mobil uygulamasına sahip olmayan müşteriler, . Maximum Mobili cep telefonunuza indirmek için Android işletim sistemine sahip bir cep telefona sahip iseniz Google Android Market üzerindeki arama kutucuğuna  Maximum Mobil yazarak indirebilirsiniz. İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz Apple Store üzerindeki arama kutucuğuna Maximum mobil yazarak indirme işlemini gerçekleştirmeniz mümkün. Ya da Uygulamayı telefonunuza indirmek için: maximum.com.tr/indir linkine tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra gerekli giriş işlemlerini yaparak uygulamaya girin. Daha sonra “N11.com’da 60 TL’ye varan MaxiPuan kampanyası ” Kampanyasının altındaki “KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz.İkinci kampanyadan olarak kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler Maximum’un resmi internet sitesi üzerindeki kampanya linkindeki başvuru formunu doldurarak katılabilirler.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 16 Mart 2018 ile 31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında girerek Kampanyadan faydalanarak alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kampanya katılım Koşulları Nelerdir?

 • Maximum kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkın saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında yapılan tüm alışverişler incelenecektir.
 • Kampanyadan her müşteri yalnızca bir defaya mahsus olarak faydalanabilir.
 • Kampanya kapsamında kazandığınız Maxi Puanları 12 Nisan 2018 tarihinde yüklenecektir.
 • Kampanya kapsamında kazandığınız Maxi Puanlar ise 22 Nisan 2018’de Maximum tarafından geri alınacaktır.
 • N11’de kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
 • Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya dönemi içerisinde satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınabilecektir.
 • Kampanya katılımlarını alışverişlerden önce ya da sonra yapabilirsiniz.
 • Kampanya katılımları Maximum Mobil üzerinden gerekli koşullar sağlandığı taktirde kolaylıkla yapılabilir.
 • Ürün gruplarında yapılacak taksit adetleri Resmi kurumlarca belirlenmiş olduğundan taksit artırma ya da azaltma yapılamacaktır.
 • Cep telefonu satın alımlarında ise hiç bir şekilde taksit uygulanmaz.

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.