Kampanya Bulucu

n11.com’da 50 TL’ye Varan Chip Para Fırsatı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“n11.com’da 50 TL’ye Varan Chip Para Fırsatı!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde kampanya kapsamında belirlenmiş olan kartlardan birini kullanarak n11.com sitesi üzerinden tek seferde yapılacak olan 500 ila 999,99 TL arasındaki alışverişlerde 25 TL değerinde Chip Para ve 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde Chip Para kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 1 Nisan ve 15 Nisan 2017 tarihleri arasında n11.com sitesi üzerinden tek seferde belirtilen tutarlarda alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kullanabileceği iki farklı yol bulunmaktadır. Bunlardan ilki kampanya sayfasında yer alan “Kampanyaya Katıl” butonununu doldurmak ve ardından hızlı ve ücretsiz bir şekilde karşınıza çıkacak olan formu doldurmak olacaktır. İkinci yol ise n11 yazdıktan sonra 4566 numarasına kısa mesaj göndermek olacaktır. Kısa mesaj gönderiminin ardından “Kayıt oldunuz.” mesaj bilgisi cep telefonunuza gönderilecektir.

Kazandığım Chip Para’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kazanmış olduğunuz Chip Para’lar kampanyaya katılım gösterdiğiniz karta kampanya koşullarını yerine getirdiğini an yüklenecektir.

Kazandığım Chip Para’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanılan Chip Para’ları 30 Nisan 2017 tarihine dek kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe dek kullanılmayan Chip Para’lar 1 Mayıs 2017 tarihinde geri döndürülemez ve kalıcı bir şekilde kartınızdan tamamen silinecektir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Neo, Free, Wings, Axess, Wings Business, Axess Business ve Akbank sanal kartlarından biriyle yapılması gerekmektedir. Bank’O Card Axess kartı ise kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında yapılmış bir kampanyadır. Bu nedenle de her bir müşteri kampanyadan sadece bir kereliğine mahsus olmak üzere yararlanabilecektir. Bu sebeple de kampanya kapsamında bir müşterinin kazanabileceği en yüksek Chip Para tutarı 50 TL olarak belirlenmiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajın ücreti tüm operatörler için katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi de dahil olmak üzere 0,65 TL olarak belirlenmiştir.

Kampanya koşullarının sağlandığı ilk anda alışveriş ödülünüzü kazanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iptali ya da iadesinin yapılması halinde ödül kazanımı geçerli olmayacaktır.

Özel Satış, Fırsat, Toplu satış, Toptan satış, uçak bileti, Simkart ve hat, Türk Telekom TL yükleme, Vodafone TL yükleme ve Altın ile gümüş kategorilerinden yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Akbank ve n11.com sitesi önceden haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu şartların herhangi bir kısmını ya da tamamını değiştirebileceği gibi aynı zamanda kampanyayı tamamen durdurma haklarına sahiptir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.