Kampanya Bulucu

n11.com’da 100 TL’ye Varan Chip Para Fırsatı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“n11.com’da 100 TL’ye Varan Chip Para Fırsatı!” kampanyası ile birlikte Axess’e özel olarak n11.com sitesi üzerinden kampanya tarihleri içinde tek seferde yapacağınız 500 – 999,99 TL arasındaki alışverişlerden 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerden ise 100 TL değerinde Chip Para kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“n11.com’da 100 TL’ye Varan Chip Para Fırsatı!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 16 Şubat ve 28 Şubat 2017 tarihleri içinde n11.com sitesi üzerinden tek seferde kampanya kapsamında belirtilmiş olan miktar alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin N11 yazdıktan sonra 4566 numarasına kısa mesaj göndermeleri ya da Axess’in sitesinde yer alan kampanya sayfasında yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklamaları gerekmektedir. Kısa mesaj gönderiminin ardından “Kampanyaya kaydoldunuz.” mesajı tarafınıza ulaşacaktır. Bu mesajın gelmesiyle alışveriş yapmaya başlayabilir ve bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kısa mesaj ile yapılan kampanya katılımlarında tüm operatörler için katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi dahil olmak üzere 0,65 TL ücret belirlenmiştir.

Kazandığım Chip Para’lar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Bu kampanya ile kazanmış olduğunuz Chip Para’lar kartınıza aynı gün içinde yüklenir.

Kazandığım Chip Para’ları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu kampanya ile kazanmış olduğunuz Chip Para’ları 15 Mart 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu güne dek kullanılmayan tüm Chip Para’lar 16 Mart 2017 tarihinden itibaren kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde geri alınır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Bu kampanyadan faydalanmak için Axess Business, Wings Business, Wings, Axess, Neo, Free ve Akbank sanal kartlarını kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Bu bir yana Bank’O Card Axess bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kart bazında değil müşteri bazında yapılmış bir kampanya olduğu için her bir müşteri bu kampanyaya sadece bir kez katılım gösterebilecektir. Bununla birlikte bu kampanyadan her bir müşterinin kazanabileceği en yüksek Chip Para tutarı 100 TL ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

İadesi ve iptali gerçekleşen harcamalar kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Türk Telekom TL yükleme, Vodafone TL Yükleme, Simkart ve hat, altın ve gümüş, uçak bileti, toplu satış, toptan satış, fırsat ve özel satış kategorileri üzerinden yapılan alışverişler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında kampanya koşullarını karşılamış olduğunuz ilk alışveriş ile ödüllendirilirsiniz.

Yasal mevzuattan dolayı belirlenen taksitlendirme ile ilgili olan detaylara ulaşmak için kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Akbank ve n11.com haber verme gereği duymadan bu kampanyayı tamamen durdurma ya da bu kampanya ile ilgili oluşturulmuş olan koşulların tamamını ya da bir bölümünü değiştirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.