Kampanya Bulucu

N11.com’a Üye Olan Herkese 5 TL İndirim Kuponu Hediye

İnternetten yapılan alışverişlerin uğurlu adresi olan N11.com kaliteli ve hızlı alışveriş anlayışının yanına bir de kampanyalar ile diğer avantajları ekledi. Şimdi N11.com kampanyaları ile üye olduğunuzda 5 TL indirim kazanabilme şansı yakalarsınız.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu N11 kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında ilk defa www.n11.com internet sitesine üye olduğunuz zaman 5 TL’lik indirim kuponu kazanabilirsiniz. Bu indirim kuponunu yine belirlenen tarihler arasında 75 TL ve üzeri yapacağınız her alışverişte kullanabilirsiniz. Bu sayede ilk alışverişiniz indirimli olur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece ilk defa üye olacak olan yeni üyeler için geçerlidir. Mevcut üyeler bu kampanyadan yararlanamaz. Eğer üyeliğiniz olmasına rağmen yeni üyelik açıyorsanız, bu tespit edildiğinde kampanya kapsamında verilen indirim kuponu geri alınır.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Belirlenen tarihler arasında www.n11.com internet sitesine üye olmanız, kampanyaya katılma açısından yeterli olacaktır. Bu işlemi yaptığınızda hem n11.com hesabınıza, hem de mail adresinize kupon gelecektir.

İndirim Kuponu Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Üye olduktan sonra hesabınıza yüklenen indirim kuponunu, kazandığınız tarihten itibaren 11 gün içerisinde kullanmanız gerekir. Kullanılmayan indirim kuponları 11 günün sonunda silinecektir. Ayrıca kampanya sadece 75 TL veya daha üzeri alışverişlerde geçerli olacaktır. Tatil, otel, altın, gümüş, sim kart alımı ve fırsat ile ilgili alışverişler kampanya kapsamında değildir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

15 Şubat tarihinde başlayan bu indirim kuponu kampanyaları 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında internet sitesine kayıt olmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan kayıt işlemleri kampanya kapsamına alınmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.