Kampanya Bulucu

N11.com’a Üye Olan Herkese 22 TL’lik 2 İndirim Kuponu Hediye

Moda’nın internet üzerinden takip edilen öncülerinden olan n11.com, daha önce birçok defa yaptığı kampanyayı bir daha başlattı. Şimdi N11 kampanyaları ile www.n11.com sitesine üye olarak hediye kuponlar kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu indirim kuponu kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.n11.com internet sitesine üye olduğunuz zaman 2 adet 22 TL’lik indirim kuponu kazanabiliyorsunuz. Üstelik çok kısa süre içerisinde ve ücretsiz olarak üye olabilme imkanınız bulunuyor.

İnternet Sitesine Nasıl Üye Olabilirim?

www.n11.com internet sitesine girerek Facebook hesabınız ile eşleşmeli olarak, ya da gerekli üyelik formunu doğru ve eksiksiz doldurarak anında ücretsiz üye olabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmeniz ve üye olabilmeniz için 18 yaşından büyük olmanız gerekir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya herkesin katılımına açıktır. Daha önce n11.com’a üye olmayan herkes üye olarak bu kampanyadan yararlanabilir. Daha önce üye olmuş olan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Mevcut üyelerin de katılımına açık değildir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Kampanya için belirlenen son tarih 18 Ağustos 2015’tir. Bu tarihe kadar üyelik işlemlinizi gerçekleştirirseniz, hediye kuponlar otomatik olarak hesabınıza yüklenecektir. Yüklenen bu kuponları, kazandıktan sonra ki 11 gün içerisinde kullanmanız gerekir. Kullanılmayan kuponlar 11 gün sonra otomatik olarak silinirler.

Kupon Kullanım Kuralları Nelerdir?

Kazanılan kuponlar, 11 gün içerisinde kullanılmalıdır. Ayrıca her alışverişte sadece 1 adet kupon kullanma şansınız olacaktır. Kazandığınız hediye kuponlarını kullanabilmeniz için yaptığınız alışverişin en az 100 TL tutarında olması gerekir. Ayrıca kazandığınız kuponlardan bir tanesi cep kuponu olduğu için sadece mobil uygulama aracığı ile kullanılabilir. Bunun için de akıllı telefonunuzun işletim sistemine uygun N11 mobil uygulamasını indirmeniz gerekir.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.