Kampanya Bulucu

N11.com’a Üye Olan Herkese 22 TL Değerinde 2 Adet Kupon Hediye

İnternetten alışverişin hem güvenilir, hem de avantajlı adreslerinden biri olan n11.com, şimdi yeni başlattığı bir kampanya ile üye olan herkese hediye kuponları sunuyor. N11 kampanyaları ile siz de şimdi ücretsiz üye olarak 2 adet 22 TL’lik kupon kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Facebook ile bağlanıp, ya da gerekli formu doldurup üye olduğunuzda 2 adet 22 TL değerinde kupon kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz kuponları da alışverişlerinizde indirim olarak kullanabilirsiniz.

Hediye Kuponunu Nasıl Kazanırım?

Üyelik formunu doldurup ya da Facebook ile bağlanarak çok kısa süre içerisinde, ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra hediye kuponları otomatik olarak hesabınıza yüklenecektir. Kuponlarınızı görmek istiyorsanız, giriş yaptıktan sonra Hesabım, daha sonra da Kuponlarım seçeneklerine tıklayarak görebilirsiniz.

Kuponları Nasıl ve Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanmış olduğunuz kuponlar sadece 100 TL ve daha üzeri alışverişlerde kullanılabilir. Ayrıca her alışveriş için sadece bir adet kupon kullanabilirsiniz. Yani iki kuponu aynı anda kullanabilme şansınız bulunmuyor. Kuponları, kazandıktan sonra ki 11 gün içerisinde kullanmanız gerekir. Kullanılmayan kuponlar 11 gün sonra otomatik olarak silinecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Yeni üye kampanyası 30 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız bu tarihe kadar, saat 23:59’a kadar üye olmanız gerekir. Bu tarihten sonra yapılacak olan üyeliklerde herhangi bir kupon kazanılmayacaktır.

Hediye Kuponu Tüm Kategorilerde Geçerli Midir?

Sim kart, hat, TL yüklemeleri, otel ve bilet rezervasyonları, fırsat kategorisinde bulunan ve mücevherat kategorilerinde bu kuponları kullanamazsınız. Fakat bu kategoriler dışında kalan her ürün için hediye kuponları kullanabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.