Kampanya Bulucu

N11.com Notebook İndirim Kampanyası Şaşırtıyor

Notebook bilgisayarlar, özellikle kurumsal anlamda kullanmak amacı ile insanların en çok tercih ettikleri bilgisayar türlerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Günümüzün en popüler alışveriş şekli olan internet alışverişi ile birlikte insanlara sunulan mükemmel kampanyalar devam ediyor. Son dönemlerde ki en popüler online alışveriş mecralarından birisi olarak gösterebileceğimiz N11.com avantajları mükemmel. Notebook kampanyaları ile birlikte kendilerini tekrardan gösteriyor ve bu anlamda insanlara mükemmel seçenekler sunmayı da kati surette ihmal etmiyorlar.

N11.com indirim günleri kapsamında birçok büyük markanın üretmekte olduğu Notebook modelleri üzerinde 100 – 500 TL aralığında ciddi indirimler söz konusu durumda. Kısa bir süreliğine geçerli olan bu indirimde hemen hemen her markaya ait ürünlerde farklı indirimler söz konusu diyebiliyoruz. Aynı zamanda CardFinans sahiplerine de bir ayrıcalık tanınıyor.

İlk alışverişiniz bireysel kredi kartınız ile 500 – 999 TL aralığında ise 55 TL ParaPuan, 1000 TL ve üzerinde ise 111 TL ParaPuan kazanma şansı siz değerli müşterileri bekliyor. Bu durumda indirimli ürünlere çok cazip kampanyalar ve ParaPuan imkanı ile sahip olabilme şansını yakalayacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.