Kampanya Bulucu

N11.com Mobil Uygulamayı İndiren Herkese 5 TL İndirim Kuponu

İnternetten alışverişin en fazla kullanılan internet sitesi olan N11.com, artık şimdi mobil uygulama ile akıllı telefonunuzda. Üstelik N11 kampanyaları süresi içerisinde bu uygulamayı indiren herkese 5 TL indirim kuponu da hediye.

Hediye İndirim Kuponunu Nasıl Kazanabilirim?

Akıllı telefonlarınızdan bu uygulamayı indirim, üye girişi yaptıktan sonra, ya da üye değilseniz üye olduktan sonra, bu uygulama ile yapacağınız alışverişler 50 TL ve üzeri tutarda olursa, otomatik olarak 5 TL’lik indirim kuponunu kullanabilirsiniz.

N11.com Mobil Uygulamayı Nereden İndirebilirim?

Eğer kullanmış olduğunuz akıllı telefon Android işletim sistemine sahip ise Google Play Store’dan, iOs işletim sistemine sahip ise App Store’dan bu uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Bu Kampanya 31 Mayıs 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Mayıs ayından sonra uygulamayı indirmeniz herhangi bir kupon ya da indirim kazandırmayacaktır.

Kaç Tane Kupon Kazanabilirim?

Bu kampanya ile herkes sadece 1 defa kupon kazanabilir ve kupon 5 TL değerinde olabilir. Ayrıca kazanmış olduğunuz kuponu başka kupon ya da kampanyalarla birleştiremezsiniz.

Bu Kuponu Hangi Alışverişlerde Kullanabilirim?

Bu kampanya ile kazanmış olduğunuz indirim kuponu TL yüklemeleri, GSM hat işlemleri, kuyum ve takı harcamaları, altın, gümüş ve diğer ziynet eşyaları harcamaları, otel, seyahat ve bilet harcamaları dışında ki tüm harcamalarda geçerli olacaktır. Kupon sadece mobil uygulama ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Alışverişin İptali Ya da İadesi Durumunda Kupon Ne Olacak?

Eğer kampanya hala devam ediyorsa alışverişin iptal edilmesi ya da ürünün iade edilmesi durumunda kupon da hesabınıza geri iade edilecektir. Eğer alışverişin sadece bir kısmı iade ediliyorsa, geri kalan kısmın alışveriş açısından 50 TL ya da daha üzeri bir tutarda olması kampanya açısından kuponun geçerliliğini koruyacaktır.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.