N11.com Mobil Uygulamasını indirene 5 TL Cep Kuponu Hediye | Kampanya Bulucu

N11.com Mobil Uygulamasını indirene 5 TL Cep Kuponu Hediye

N11.com Mobil Uygulamasını indirene 5 TL Cep Kuponu Hediye

İnternetten yapılan alışverişlerde oldukça fazla avantaj sunan n11.com, şimdi mobil uygulamasını indirene de bir avantaj sağlıyor. Sizde telefonunuza uygun olan n11.com mobil uygulamasını indirmiş olduğunuzda Cep Kuponu kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Hediye Çeki kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında akıllı cihazına N11.com mobil uygulamasını indiren ve giriş yapan müşteriler 5 TL Cep Kuponu kazanıyor. Bu sayede cepten yapacağınız alışverişleri 5 TL indirimli olarak yapabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

N11.com kampanyaları herkesin katılımına açıktır. Android, ve iOs işletim sistemine sahip akıllı cihazlardan n11.com uygulamasını indiren herkes bu kampanyadan faydalanabilir. Siteye üye olmasanız bile indirdikten sonra formu doldurarak, ya da Facebook hesabı ile senkronize ederek üye olabilirsiniz.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için Android cihaz sahipleri Google Play Store’dan, iOs cihaz sahipleri ise App Store’dan N11.com mobil uygulamayı indirmelidir. İndirdikten sonra üye girişi kısmında giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer üye değilseniz ücretsiz ve hızlı olarak hemen üyelik yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra hesabınıza 5 TL’lik Cep kuponu tanımlanacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Temmuz 2014 tarihinde başlayan ve bugüne kadar sürekli uzatılan bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Ekim 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar uygulamayı indirmiş ve giriş yapmış olmalıdır.

Kuponun kullanım Şartları nelerdir?

Herkesin en fazla 1 adet kazanabileceği bu kupon, hesaba yüklendikten sonra ki 3 gün içerisinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan hediye kuponları 3 gün sonra otomatik olarak silinecektir. Bu kuponu diğer kuponlar ile birleştiremezsiniz. Ayrıca kampanyalı kupon ile altın, gümüş gibi kuyum ve ziynet harcamaları, bilet, seyahat, otel, hat ve sim kart gibi alışverişler yapamazsınız.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ