Kampanya Bulucu

N11.com Miles&Smiles Kampanyası: 750 mil Hediye

N11.com, internetten yapılan alışverişlerin yeni önemli adreslerinden biri oldu. Üstelik kampanyalar ile de birçok avantaj elde edebilirsiniz. Üstelik şimdi N11.com kampanyaları ile Miles&Smiles kredi kartları ile yaptığınız alışverişlerden 750 mil kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Miles&Smiles kampanyaları ile kampanya süresi içerisinde www.n11.com internet sitesinden Miles&Smiles kredi kartını kullanarak 300 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmanız durumunda ek olarak 500 mil kazanabilirsiniz. Eğer bu kampanyaya BonusFlaş uygulaması ile katılırsanız 750 Mil kazanabilme şansınız olacaktır.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Miles&Smiles kredi kartı kullanıcıları için geçerlidir. Diğer kredi kartları bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca kampanya sadece bireysel kredi kartlarında geçerli olacaktır. Miles&Smiles Business kredi kartları da bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra kredi kartınızı kullanarak 300 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz miller 24 Mayıs 2016 tarihinden sonra ki ilk ekstreye yansıyacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

16 Nisan tarihinde başlayan bu kampanya 15 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişi yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak işlemler kampanyaya dahil olmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Kampanyaya kayıt olmak için BonusFlaş uygulamasında ki bu kampanya için “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne UGURLUMIL yazarak 3340’a göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajından sonra kampanya için gerekli olan alışverişleri yapmanız gerekir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.