Kampanya Bulucu

Mutlu Akü’de 15 TL Bonus ve 8 Taksit Kampanyası!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Mutlu Akü’de 15 TL Bonus ve 8 Taksit Kampanyası!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde Mutlu Akü bayileri ve Mutlu Akü resmi internet sitesi olan www.mutluakugunleri.com sitesinde yer alan bayilerden kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Garanti Bankası POS cihazı kullanılarak tek seferde yapılacak olan 200 TL ve üzeri taksitli ya da tek ödemeli işlemlerde 15 TL değerinde Bonus ve 8 taksit fırsatından faydalanma şansını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 1 Ağustos ve 1 Eylül 2017 tarihleri arasında alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kart sahiplerinden Flexi kartı haricinde herhangi bir kart sahibinin ilave olarak bir şey yapmasına gerek yoktur. Bununla birlikte Flexi kartı sahiplerinin kampanya kapsamında herhangi bir miktarda harcama yapmadan önce kampanya kapsamında kullanacakları kartın bağlı olduğu ve banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden EVET MUTLU yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak karta ait numaranın son 6 hanesini ekleyip 3340’a kısa mesaj göndermesi gerekir. Geri dönüş kısa mesajları Garanti Bankası tarafından karşılanacak olup kampanya kapsamında gönderilecek olan her bir katılım mesajı kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre bir adet kısa mesaj ile ücretlendirilir.

Kampanya kapsamında faydalanılacak olan 8 taksitten Mutlu Akü bayilerinde yer alan satış görevlisi Garanti Bankası POS cihazı üzerinden 4 taksiti tuşladıktan sonra beraberinde gelecek olan ekranda Garanti Bankası ilave 4 taksit ekleyecek ve bu işlem sonucunda kart sahibinin kartına ilave 4 taksit yansıyacaktır.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

15 TL değerindeki Bonus kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin Money Bonus, Garanti Bonus, Bonus, Bonus Business, Bonus Flexi, Flexi ve Paracard kartlarından birini kullanarak alışveriş yapması gerekir.

8 taksit kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin ise Flexi kartı sahiplerinin kısa mesaj yolunu kullanarak katıldıktan sonra; Money Bonus, Bonus, Miles and Smiles kredi kartı, American Exppress Card, Şekerbank Bonus, Türkiye Ekonomi Bankası Bonus, Denizbank Bonus, Türkiye Finans Bonus, ING Bank Bonus, Bonusnet ticari kartlar, Garanti Ticari Kartlar, PTT Bonus, ABank Bonus, Burganbank Bonus, Fibabanka Bonus ve Tekstilbank Bonus kartlarını kullanarak alışveriş yapması gerekir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmemiştir?

8 taksit kampanyası Bonus Genç ve Bonus Flexi kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmemiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 15 TL değerinde Bonus kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

8 taksit kampanyasına ödül puan kullanılarak yapılacak olan işlemler ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin yapacakları harcamaları Garanti POS cihazı üzerinden yapması gerekir.

Bonus ödül kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde Bonus kazanımı iptal olur.

Kampanyaya personeller de dahil edilmiştir.

Kampanyaya ek kartlar kullanılarak yapılacak olan işlemler dahildir.

Kampanyaya Mutlu Akü resmi internet sitesi olan www.mutluakugunlericom sitesi üzerinde yer alan bayilerde geçerlidir.

Garanti Bankası ve Mutlu Akü önceden fiili bir şekilde haber verme gereği dahi duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlemiş oldukları koşulların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.