Kampanya Bulucu

MTV Ödemesini Garanti’den Yapanlara Digiturk Taraftar Paketi 199 TL

Bankaların MTV ödemeleri için yapmış olduğu kampanyalar, vergi ödemenizi kolaylaştırıyor. Şimdiye kadar sadece taksit avantajı sunan bu kampanyalar arasında bir tanesi daha fazlasını sunuyor. Garanti kampanyaları ile ödemenizi Garanti’den yapmış olduğunuzda Digiturk Taraftar Paketi 199 TL.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Şimdi Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi Garanti Bankası aracılığı ile yaptığınızda hem vade farkı olmadan 3 taksit avantajından yararlanabiliyorsunuz, hem de Digiturk’ten Taraftar Paketi’ni sadece 199 TL’ye alabiliyorsunuz. Digiturk kampanyaları olmadan bu paketin standart fiyatı 259 TL’dir.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya tüm Garanti Bankası müşterileri için geçerlidir. Garanti bankası müşterileri şubelerden, Paramatiklerden, Cep şubelerinden, internet şubesinden veya Gelir İdaresi Başkanlığı’nın resmi sitesinden yaptığı ödemeler ile bu kampanyadan yararlanabilirler.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

1 Temmuz tarihinde başlayan bu kampanya 31 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar mutlaka ödemelerini Garanti Bankası aracılığı ile yapmalılardır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Garanti Bankası ile herhangi bir kanaldan MTV ödemelerinizi yapmış olduğunuzda 10 Ağustos 2015 tarihine kadar banka sistemine kayıtlı cep telefonunuza bir mesaj gelecektir. Bu mesajda kampanyadan yararlanabileceğiniz indirimin kodu verilecektir. Bu indirim kodu ile kampanyadan yararlanabilir ve gerekli indirimi uygulayabilirsiniz.

İndirim Kodunu Ne Zamana Kadar Kullanmalıyım?

Kampanyaya katılmış olduğunuzda SMS olarak iletilen kampanya kodları 10 Ağustos 2015 tarihine kadar geçerlidir. Bu nedenle bu tarihe kadar kullanılması gerekir. Kullanılmayan kampanya kodları 11 Ağustos 2015 tarihi itibarı ile geçersiz sayılacaktır. Bu indirim kodlarını para ile satamaz, başka birine devredemez ya da başka kampanyalarla birleştiremezsiniz. Ayrıca bu kampanyadan sadece 18 yaşının üstünde olanlar yararlanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.