Kampanya Bulucu

MTV Ödemelerini Garanti ile Yapanlara Piranha Tablet 119,90 TL

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme zamanı geldiği için bankaların MTV kampanyaları da yapılmaya başladı. Şimdi Garanti kampanyaları ile MTV ödemelerini Garanti Bankası aracılığı ile yapan müşteriler Piranha tablet bilgisayarları çok uyguna alabilir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Piranha kampanyaları Piranha kampanyaları ile Motorlu Taşıtlar Vergisini Garanti Bankası internet ve mobil şubelerden, Paramatiklerden, www.garanti.com.tr adresinden ya da 444 0 333 Alo Garanti’den ödeme yaptıklarında hem ödemeyi 3 taksitli olarak yapabiliyor, hem de Pirhana tableti sadece 119,90 TL’ye alabiliyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Bonus kredi kartları için ve Garanti Bankası üyeleri için geçerlidir. Diğer banka Bonus kredi kartları ve Garanti Bankasına ait hesabı olan müşterilerin tamamı bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya için hem taksit fırsatından hem de indirimden faydalanabilirsiniz.

3 Taksit İmkanından Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize vs. gerek yoktur. Mobil uygulama ile, internet şubesi ile, www.garanti.com.tr adresi ile www.gib.gov.tr adresi ile Garanti paramatikler ile ya da 444 0 333 Alo Garanti ile ödeme yapmanız, bu ödemeyi Bonus kredi kartı ile yapmanız yeterli olacaktır.

Piranha Tablet İndirimden Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanya tarihleri arasında mobil ya da internet şubesine giriş yapmış olduğunuzda, kampanyalar sayfasında bu indirim için bir kampanya kodu bulunacaktır. Size özel verilen bu kampanya kodu Piranha tablet ürününü alırken, ücreti sizin için 119,90 TL’ye düşürecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında katılım yapmalı ve ödemeyi gerçekleştirmelidir. Kampanya tarihinden sonra yapılan işlemler kampanya kapsamına alınmayacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.