Motorlu Taşıtlar Vergisine Ücretsiz 3 Taksit! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Motorlu Taşıtlar Vergisine Ücretsiz 3 Taksit!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Motorlu Taşıtlar Vergisine Ücretsiz 3 taksit!” kampanyası sayesinde herhangi bir katılım gerektirmeden Garanti Bankası sayesinde ödeyeceğiniz motorlu taşıtlar vergisini üç taksite bölebilir ve ödemelerinizi yaparken rahat bir soluk alabilirsiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu Kampanya 1 Ocak ve 10 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanya sayesinde Gelir İdaresi Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden, Garanti İnternet şubelerinden, Garanti Cep şubelerinden, Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden, 444 0 333 numaralı Alo Garanti Şubelerinden, şubelerde yer alan online bankacılık cihazlarından ve Bonus Flaş üzerinden bandrol vergisini yani motorlu taşı vergisini üç taksit fırastı ile ödeyebilirsiniz.

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir işlem yapmanız gerek yoktur. Kampanyaya katılım gerekmediği için bu fırsattan anında yararlanmanız mümkündür.

Motorlu Taşıtlar Vergisi Borcumu Nasıl Sorgularım?

Motorlu Taşıtlar Vergisi borcunuzu sorgulamak için yapmanız gereken şey “MTVSOR” yazdıktan sonra boşluk bırakarak plaka numarasını girip 3340 numarasına kısa mesaj göndermektir.

Motorlu Taşıtlar Vergisini Telefonumdan Ödeyebilir Miyim?

İsterseniz kısa mesaj yoluyla motorlu taşıtlar vergisi borcunuzu ödeyebilirsiniz. Bunun için “MTVÖDE” yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakmalı ve kartınıza ait son altı haneyi yazmalı ve bir adet daha boşluk bıraktıktan sonra plaka numaranızı girerek 3340 numarasına kısa mesaj yollamalısınız.

Kampanya Kapsamında Hangi Kartlar Geçerlidir?

Bu kampanya kapsamında Garanti Bonus kartları olan Bonus Genç, Money Bonus ve Bonus Flexi ile Flexi yararlanabilir.

Miles & Smiles kartları olan Bonus American Express, American Express Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business American Express ve Miles & Smiles k Business ilebirilkte EASY, Filo Card, Burgan Bonus, Şeker Bonus ticari kart, Şekerbank Bonus, ING Bonus Ticari Kart, ING Bonus, Abank Bonus ticari kart, Abank bonus, IBC TURKEY Bonus ticari kart ve ICBC Turkey bonus kart sahipleri faydalanabilecektir.

Kampanya Ödeme Şartları Nelerdir?

Gelir İdaresi Başkanlığı ve Garanti resmi siteleri üzerinden yapacağınız ödemeler üç taksit olup, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti İnternet Şubesi, Garanti Cep Şubesi ve Bonus Flaş ile yapacağınız ödemeler tek ödeme, iki ve üç taksit şeklinde seçeneklere ayrılacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Gelir İdaresi Başkanlığı resmi sitesi olan www.gib.gov.tr sitesi üzerinden GarantiPay kullanımı ile Bonus kartlar üzerinden yapılacak olan motorlu taşıt vergisi ödemelerinde Ziebart hizmetleri için yüzde yirmi beş oranında indirim kazanır ve OZONLAMA uygulamasını ücretsiz bir şekilde elde edersiniz.

Bu kampanya kapsamına ekspres limit dahil edilmemiştir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.