Morhipo'da Hopi Avantajı | Kampanya Bulucu

Morhipo’da Hopi Avantajı

Morhipo’da Hopi Avantajı

Alışverişin yeni icadı olarak tanıtılan Hopi, birçok büyük markada avantajlar yaratıyor. Şimdi Morhipo internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde de Hopi avantajından yararlanabilir, alışveriş yaptıkça kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Morhipo kampanyaları ile Hopi’lilere özel olarak kampanya tarihleri arasında 250 TL ve 499 TL arası harcama 5 Paracık kazanırsınız. 500 TL ve üzeri harcamada da 10 Paracık kazanırsınız. Üstelik 200 TL ve üzeri harcamalarınızda kazandığınız bu 10 Paracık’ı 3 katı değerinde kullanabilirsiniz.

Hopi Nedir?

Hopi, alışverişlerde ayrıcalık sağlayan, alışveriş yaptıkça kazandıran, kazandığınızı da katları ile tekrar harcatan, akıllı cep telefonunuza indirebileceğiniz bir uygulama. Bu uygulamada size özel sunulan Hopi kampanyaları ve avantajlarını görüp, anında kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyanda Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya herkesin katılımına açıktır. Hopi uygulamasını akıllı telefonuna indiren ve daha sonra www.morhipo.com adresinden belirtilen tutarlarda alışveriş yapan herkes bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katım tarihi 25 Ağustos 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız bu tarihe kadar belirtilen tutarlarda alışverişinizi yaparak kampanyayı tamamlamanız gerekir. Kazanmış olduğunuz Paracıkları da 31 Aralık 2015 tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Kampanya için herhangi bir katılım ya da kişi sınırlaması yapılmamıştır. Yani bu kampanyadan isteyen herkes, istediği kadar yararlanabilir. Kampanya koşulları ve Hopi uygulaması buna izin vermektedir.

Bu Kampanya Morhipo’nun Mobil Uygulamasında da Geçerli Midir?

Morhipo’nun ios ve Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlere uygun olarak düzenlediği mobil uygulama şuan için bu kampanyanın dışında. Fakat en kısa sürede bu kampanyanın koşullarına göre mobil uygulamasına da Hopi özelliği eklenerek, orada da geçerli olacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ