Morhipo'da BKM Ekspress ile 200 TL ve Üzeri Alışverişinize Anında 30 TL İndirim! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Morhipo’da BKM Ekspress ile 200 TL ve Üzeri Alışverişinize Anında 30 TL İndirim!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte Morhipo resmi internet sitesi üzerinden ya da Morhipo mobil uygulamasından BKM Express kullanılarak tek seferde yapılacak olan 200 TL ve üzeri taksitli ya da peşin alışverişlerde 30 TL indirim kazanma şansını yakalarsınız!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Morhipo’da BKM Ekspress ile 200 TL ve Üzeri Alışverişinize Anında 30 TL İndirim!” kampanyası 1 Şubat 2017 ve 1 Mart 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler dışında BKM Express kullanılarak yapılan alışverişlerde herhangi bir indirim almanız söz konusu olmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken şey oldukça basittir. Bu kampanyadan faydalanmak için tek yapmanız gereken şey Morhipo resmi internet sitesi üzerinden ya da Morhipo mobil uygulamasını kullanarak BKM Express kartı ile birlikte tek seferde 200 TL ve üzeri taksitli ya da peşin alışveriş yapmaktır. 200 TL ve üzeri bedellerde kargo bedeli hariç tutulmalıdır. Aksi taktirde kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Bu Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyanın birbirinden farklı sınırları bulunmaktadır. Bu sınırlardan ilki bu kampanyadan her bir kişinin tek bir kez yararlanabilmesidir. Bu nedenle de aynı kişinin birden fazla kez bu kampanyadan yararlandığı tespit edildiği taktirde bu kişinin siparişi iptal edilecek ve kazandığı indirim de geri alınacaktır.

Bununla birlikte bu kampanyanın diğer bir sınırı kampanyaya katılma koşulları ile ilgilidir. Bu kampanyadan kampanya tarihleri içinde sadece 2.700 kişi faydalanabilecektir. Bu nedenle de bu sayıya ulaşıldığı taktirde kampanya otomatik bir şekilde kendini durduracaktır.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyadan faydalanan kişiler daha sonra alışveriş tutarı 250 TL ve üzeri olması halinde Akbank kampanyasından da faydalanmaya hak kazanırlar.

Bu kampanyaya ziynet, altın ve hediye çeki satın alımları dahil edilmemiştir.

200 TL ve üzeri alışverişlerinize kargo bedelinin dahil olmaması gerekmektedir. Aksi taktirde bu kampanyanın sunmuş olduğu indirimden yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Morhipo ve BKM tarafından bu kampanya ile ilgili olan koşulların bir kısmında ya da tamamında değişiklik yapma ve bu kampanyayı tamamen durdurma hakkı saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.