Vakıfbank Worldcard ile altincicadde.com'da 20 TL Worldpuan Hediye! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Money Bonus SEG LED TV 100 TL İndirim Kampanyası

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Money Bonus SEG LED TV 100 TL İndirim Kampanyası” ile birlikte gerçek fiyatı 1499 TL olan Money Bonus ile SEG 49SC7600 124 CM Smart Uydulu Full HD Led ya da SEG 48SC7610 122 CM Smart Uydulu Full HD Led Tv alışverişinde anında 100 TL indirim fırsatından yararlanmanız mümkündür! Böylece toplamda 1499 TL olan bir televizyonu 1399 TL’ye almış olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Money Bonus SEG LED TV 100 TL İndirim Kampanyası”na katılmak isteyen kişilerin 16 Şubat ve 1 Mart 2017 tarihleri içinde Migros, Migros Jet, 5M Migros mağazaları üzerinden ya da Sanal Market üzerinden Money Bonus kredi kartını kullanarak alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey kampanya tarihleri içinde 5M Migros, Migros Jet ve Migros mağazalarından ya da Sanal Market üzerinden Money Bonus kredi kartını kullanarak SEG 49SC7600 124 CM Smart Uydulu Full HD Led ya da SEG 48SC7610 122 CM Smart Uydulu Full HD Led Tv cihazlarından birini almaktır. Böylece bu iki üründen birini alan bir kişi anında 100 TL indirim fırsatından yararlanarak 1499 TL olan bu televizyonları 1399 TL’ye alabilecektir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya ile ilgili olarak bilmeniz gereken bir diğer şey ise kampanya tarihleri içinde her bir müşterinin en fazla bir televizyon ürününde Money Bonus indiriminden yararlanabilecek olmasıdır.

Bununla birlikte bu kampanya her ne kadar sınırları net bir şekilde verilmemiş olsa da mağazada yer alan ürün stokları ile sınırlandırılmış durumdadır. Bu nedenle de acele etmeniz sizi yararınıza olacaktır!

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin kasaya gelindiği zaman Money Bonus kredi kartı kullanarılarak başlanması ve yine aynı şekilde ödemenin de Money Bonus kredi kartı ile yapılması gerekir.

Çeşitli teknik sebeplerden dolayı indirim yapılmayan kişilerin kartlarına en geç iki gün içinde indirimler tanımlanacaktır. Böylelikle yapacağınız ilk alışverişte bu indirimden yararlanmanız da mümkün hale gelecektir.

Migros ve Garanti Bankası’nın bu kampanya ile ilgili olan koşulların herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma hakkı olduğu gibi aynı zamanda kampanyayı önceden haber verme gereği duymadan durdurma hakkı da bulunmaktadır.

Bu kampanya ile ilgili daha fazla detaya ulaşmak isteyen kişiler “moneybonus.com.tr” sitesini ya da “moneyclubkart.com” sitesini ziyaret edebilirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.