Kampanya Bulucu

Money Bonus ile Migros’ta 40 Money Kazanın!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

Kampanya ile birlikte 5M Migros, Migrosjet, Migros, Macrocenter ya da Migros Sanal Market’ten farklı günlerde ve tek seferde Money Bonus kredi kartını kullanarak 3 kez 100 TL ve üzeri alışveriş yapmanız halinde kampanyaya kısa mesaj yolunu kullanarak katıldığınız takdirde 30, Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılmanız halinde 40 Money kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli?

1 Mart ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında kampanya kapsamında belirlenmiş olan Migros, Macrocenter ve Migros Sanal Market üzerinden Money Bonus kredi kartını kullanarak alışveriş yapılması gerekmektedir.

Kampanya’ya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri 2 farklı yol bulunmaktadır. Bu yollardan ilki Bonus Flaş uygulaması üzerinde yer alan kampanya sayfasına giderek “Hemen Katıl” butonuna tıklamaktır. Bu yolu kullanan kişiler toplamda 40 Money kazanma fırsatını elde ederler. Bununla birlikte kampanyaya kısa mesaj yolu ile katılmak isteyen kişilerin MARKET yazdıktan sonra 3340 numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Bu yolu kullanan kişiler toplamda 30 Money kazanma fırsatını elde ederler.

Bu kampanya kapsamında gönderilecek olan kısa mesajların Garanti Bankası sisteminde yer alan cep telefonu numarası üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. Ayrıca Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılmak isteyen kişilerin de kendi kart bilgilerini kullanarak uygulamaya giriş yapmaları gerekmektedir.

Bu kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajlar için ödenecek olan ücretler özel iletişim vergisi ve katma değer vergisi dahil olmak üzere Vodafone için 0,415 TL, Turkcell için 0,65 TL ve Avea için 0,60 TL’dir. Geri dönüş kısa mesajları ise Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Kazandığım Money’leri Hangi Tarihler Arasında Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Money’leri 6 Nisan ve 16 Nisan 2017 tarihleri arasında Money’leri kazanmış olduğunuz kart ile Migros Sanal Market’lerde, Migrosjet, Macrocenter, Migros ya da 5M Migroslarda kullanabilirsiniz. Bu tarihe dek kullanılmayan Money’ler kartınızdan kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde 17 Nisan 2017 tarihinde geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kart bazında değil müşteri bazında bir kampanyadır. Bu nedenle de her bir müşteri kampanyaya tek bir kanal üzerinden katılabilecektir. Kampanyaya kısa mesaj yolu ile katılan kişiler en fazla 30 Money kazanabilecekken, Bonus Flaş uygulamasını kullanarak katılan kişiler en fazla 40 Money kazanabilirler.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyaya sadece Money Bonus kredi kartlarını kullanarak katılabilirsiniz.

Aynı gün içinde yapılacak olan alışverişlerden sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.

Bu kampanya kapsamında kampanyaya katılma yollarından birini kullanmadan önce harcama yapan kişiler herhangi bir şekilde Money kazanamayacak olup, kampanyadan geriye yönelik olarak faydalanma şansınız bulunmamaktadır.

Ödül puanı kullanılarak yapılan işlemler, TL yükleme işlemleri, elektronik-elektrikli ürünler, sigara, alkol ve taksitli işlemler bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Bu kampanyaya Sanal POS üzerinden yapılan işlemler ile peşin işlemler dahil edilmiştir.

Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin Garanti Bankası Pos cihazlarından geçmesi gerekmektedir.

Kısa mesaj yolu ile kampanyaya katılan kişiler bu katılımlarını iptal ettikten sonra Bonus Flaş üzerinden tekrar kampanyaya katılamazlar.

Kazanmış olduğunuz Money’leri Migros mobil uygulaması, Bonus Flaş mobil uygulaması ya da Migros kioskları üzerinden görmeniz mümkündür.

Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için alışverişe Money Bonus kredi kartı ile başlamalı ve ödemeyi de yine bu kart ile yapmalısınız.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinin ya da iptalinin gerçekleşmesi halinde kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Migros ve Garanti Bankası bu kampanya ile ilgili belirlemiş oldukları şartların herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutarlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.