Kampanya Bulucu

Money Bonus ile Meyve Sebze 5 TL İndirim Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Migros tarafından sunulan bu kampanya sayesinde Money Bonus kartı ile tek seferde yapılacak olan 25 TL ve üzeri alışverişlerde meyve ve sebze reyonundan yapacağınız alışverişlerde 5 TL indirim kazanma fırsatını elde edersiniz. Bu kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş sırasında kasa işlemine Money Bonus kartı ile başlamanız gerekmekte olup aynı şekilde ödemeyi de Money Bonus kartı ile bitirmeniz gerekmektedir.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli?

Money Bonus Meyve Sebze 5 TL indirim Kampanyası’ndan yararlanmak isteyen Migros müşterilerinin 2 ve 15 Şubat tarihleri arasında 5M Migros, Migrosjet ve Migros mağazalarından ya da Sanal Market üzerinden Money Bonus kartı ile birlikte tek seferde 25 TL ya da daha üzeri miktarda alışveriş yapması bu kişilere meyve ve sebze reyonunda yapacakları alışverişlerde 5 TL indirim kazandıracaktır.

Kampanya’ya Nasıl Katılabilirim?

Migros tarafından sunulan bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin bu konu ile ilgili yapabilecekleri iki şey bulunuyor. Bunlardan ilki “MONEY” yazmak ve 5818 numarasına kısa mesaj göndermekten geçiyor. İkincisi ise Migros mobil uygulamasını indirmek ve bu uygulama içerisinden istenilen kampanyayı karta eklemek kadar oldukça kolay bir işlem. Bu indirimden yararlanmak isteyen kişilerin ödeme yaparken mutlaka Money Bonus kartını kullanmaları gerektiğinin de altını bir kez daha çizelim.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya sayesinde sebze ve meyve reyonunda kazanılacak olan 5 TL indirimden teknik sebeplerden kaynaklı oalrak yararlanamayan kişilerin indirimleri iki gün içinde Money Bonus kartında tanımlanacak olup, ilk alışveriş esnasında ödenecek olan ücret üzerinden düşülecektir. Bu konu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için moneybonus.com.tr ve moneyclubkart.com sitelerinden yararlanabilirsiniz.

Bu kampanya kapsamında kazanılabilecek olan toplam indirim tutarı 10 TL sınırlıdır. Bu da demek oluyor iki haftalık bu dönem içerisinde en fazla iki adet 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde 5 TL tutarında indirim kazanabileceksiniz. Bununla birlikte aynı gün içinde yapacağınız alışverişler sayesinde bu indirimden aynı gün içinde iki defa yararlanmanız da mümkündür. Zira bu konu ile ilgili ek bir bilgi kampanya kapsamında verilen bilgiler arasında yer almamaktadır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.