Kampanya Bulucu

Money Bonus İle 30 Money Fırsatı!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Money Bonus İle 30 Money Fırsatı!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Migros, Macrocenter, Migrosjet, 5M Migros ya da Migros Sanal Market üzerinden farklı günlerde ve tek seferde Money Bonus kredi kartı ile ödemesine başlayıp, ödemeyi de yine aynı şekilde Money Bonus kredi kartı ile yaptığınız ilk 100 TL ve üzeri alışverişte 5 Money, ikinci 100 TL ve üzeri alışverişte 10 Money ve üçüncü 100 TL ve üzeri alışverişte 15 Money kazanma şansını elde ederek toplamda 30 Money hediye fırsatını yakalamış olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 20 Nisan ve 17 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya’ya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kullanabileceği iki farklı yol bulunmaktadır. Bu yollardan ilki Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan ve harcama yapılacak olan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarası üzerinden MARKET yazdıktan sonra 3340 numarasına kısa mesaj göndermektir. İkinci yöntemde ise Bonus sahiplerinin Bonus Flaş uygulaması üzerinden kredi kartı bilgilerini girerek uygulamaya giriş yaptıktan sonra kampanya sayfasında yer alan “Hemen Katıl” butonuna tıklamaları gerekmektedir. Kampanyaya ilk olarak kısa mesaj yolu ile katılan kişilerin daha sonra bu katılım iptal edip Bonus Flaş üzerinden tekrar kampanyaya katılmaları mümkün değildir. Gönderilecek olan kısa mesajlar için katma değer vergisi ve özel iletişim vergisi dahil olmak üzere Avea kullanıcılarının 0,60 TL, Turkcell kullanıcılarının 0,65 TL ve Vodafone kullanıcılarının 0,415 TL ücret ödemesi gerekmektedir. Geri dönüş kısa mesajları ise Garanti Bankası tarafından karşılanacaktır.

Kazandığım Money’leri Hangi Tarihler Arasında Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanılacak olan Money’leri 20 Mayıs ve 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında kullanmanız mümkündür.

Kazandığım Money’leri Nerede Kullanabilirim?

Kazanılan Money’leri 5M Migros, Migrosjet, Macrocenter, Migros ya da Migros Sanal Market’te kullanmanız mümkündür.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanyadır. Ayrıca Money Bonus sahibi olan her bir müşteri en fazla bir kanal üzerinden kampanyaya katılabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyadan yalnızca Money Bonus kredi kartı kullanılarak yapılacak olan işlemler ile yararlanmanız mümkündür.

Kampanyaya sanal POS cihazları üzerinden yapılan işlemler ile peşin işlemler dahil edilmiştir.

Aynı gün içerisinde yapılacak olan ödemelerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilir.

Taksitli işlemler ve ödül puanı kullanılarak yapılacak olan ödemeler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Elektrikli ve elektronik ürünler, TL yükleme işlemleri ve alkol ile sigara alımları kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin ardından bu ödemelerin iptali ya da iadesi gerçekleştiği takdirde Money kazanımı mümkün olmayacaktır.

Kampanyaya katılım gönderilecek olan kısa mesajın ya da Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden katılımın ardından yapılacak olan işlemlerde geçerli olacaktır.

Yapılacak olan ödemelerin mutlak surette Garanti Bankası’na ait POS cihazları üzerinden yapılması gerekmektedir.

Migros ve Garanti Bankası bu kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu koşulların herhangi bir bölümünü ya da tamamını değiştirme ya da önceden haber verme ihtiyacı hissetmeden kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

Kampanya ile ilgili herhangi bir değişiklik olması halinde ya da kampanya ile ilgili detaylara ulaşılmak istenildiğinde Money Bonus ve Money Club Kart resmi internet sitelerine girerek detaylı bilgilere ulaşmanız mümkündür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.